reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej mam pytanie. Od 20tc biorę promolan.Przez pewien czas brałam 2 tabletki dziennie a nawet3.Potem zeszłam do jedej tabletki na wieczór.Całą ciążę strasznie źle się czuje.Ciągle jest mi słabo i w głowie mi się kręci nawet jak siedzę na krześle.Na palcach mogła bym policzyć dni gdzie dobrze się czułam.Teraz do rzeczy. Mam 35tc i zamiast pdstawić ten lek to ja znów potrzebuje go więcej:(Psychiatra mówi aby dwa tyg przed porodem odstawić lek ale ja próbuje już teraz i nie jestem w stanie.
Brała któraś z Was ten lek??Kiedy go odstawiałyście?? Już sama nie wiem co robić.Strasznie też boje sie porodu przy takim samopoczuciu.
 
reklama
Ale jak ci przepisał to wzielas?Puls ile miałaś?Moja lekarka na urlopie dodzwonilam się do niej i mówiła że mam se wziąść walused,
Nie brałam, to ma być moje koło ratunkowe przy ataku paniki, ale na szczęście nie było takiej potrzeby. Walused jak czytałam to coś ziołowego. Może zapytaj o Validol przynajmniej?
 
Jak dziewczyny Wasze samopoczucie? Ja dziś na glukozie 2 razy znalazłam się na kozetce :huh: poty mnie oblały, mroczki przed oczami. Okropne uczucie
 
reklama
Do góry