reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja 27+2 , kurde to jest nas kilka w podobnym "wieku". Tak przyjmuje leki Zoloft 50
Dokladnie na kiedy termin? Powiedz od kiedy bierzesz i jak sie czujesz?? Mnie psychiatra przepisala Sertagen 50 (setralina) balam sie je brac ze wzgledu na nasilone lęki nim sie rozkreci, a Ty jak sie czulas na poczatku po ilu lek sie rozkrecil?
 
No faktycznie kolejna mamuśka nam się zrobiła. Ale fajnie. Reese daj znac
Melduję że Konrad na pokładzie
IMG-20190327-WA0001.jpeg
 
Dziękuję dziewczyny. Mam maluszka 2790 kg, 51 cm. Co do samopoczucia... Ból po jest okropny. Ładują kroplówki przeciwbólowe i dopiero da się przeżyć. Sam zabieg to niecala godzina z czego znieczulenie to pikuś, nawet się tego nie czuje, od razu was kładą. I za dosłownie 40 sekund usłyszałam płacz. Najdłużej szycie. Nie podali mi nic na uspokojenie. Anestezjolog powiedział że to lękowe więc podchodzimy do tego na spokojnie. Był moment że miałam tętno 170. Potem spadło.
Pierwsza doba okropna ale wszystko da się przeżyć jak się patrzy na taką kruszynke zawinieta po czubek głowy w rożek. Coś wspaniałego
 
reklama
Do góry