reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja po trzech nieprzespanych nocach i zaczęciu czwartej skusiłam się na relanium. Wzięłam na początku pół tabletki ale chyba była za mała dawka więc po godzinie wzięłam drugie pół i usnęłam nie wiem kiedy. Zobaczymy jak będzie dzisiaj :)
 
Witam dziewczyny. Chciałam się was poradzić. Jestem w 33 tc i tak jak w poprzedniej ciąży zaczełam się w tym okresie denerwować strasznie i często zaczyna mnie łapać taki silny niepokój że robi mi się gorąco i zaczyna mi strasznie kołatać serce. Pije dużo melisy ale myślę że to trochę za słaby preparat. Czy mogę się poratować czasem jakimś lekiem ziołowym z apteki czy nie zaszkodzę dziecku np. persen forte?
 
Witam dziewczyny. Chciałam się was poradzić. Jestem w 33 tc i tak jak w poprzedniej ciąży zaczełam się w tym okresie denerwować strasznie i często zaczyna mnie łapać taki silny niepokój że robi mi się gorąco i zaczyna mi strasznie kołatać serce. Pije dużo melisy ale myślę że to trochę za słaby preparat. Czy mogę się poratować czasem jakimś lekiem ziołowym z apteki czy nie zaszkodzę dziecku np. persen forte?
Hej brałam ten lek z polecenia ginekologa ale na mnie niestety nie dzialal.
 
Hej hej. Byłam wczoraj na wizycie. Jakoś dałam rady;)
Potwierdzony chłopak więc w domu szaleństwo i ruszyło kupno wyprawki:biggrin2:
Waga 700 z hakiem w 25tc.
Najlepsze jest to że muszę iść do mojego psychiatry by wystawił mi kolejne zaświadczenie odnośnie branych leków i uwaga.... tego czy może te rodzić w szpitalu który nie ma jako tako oddziału psychiatrycznego. Bo jeżeli miała bym dostać np depresji poporodowej to w moim szpitalu mi nie pomogą i powinnam rodzić w innym. Jak dla mnie to głupota jakich mało. Kto to wie co będzie że mną po porodzie? Mogę dostać depresji ale równie dobrze moge dostać mega pozytywnej energii. Chore po prostu
 
Witam dziewczyny. Chciałam się was poradzić. Jestem w 33 tc i tak jak w poprzedniej ciąży zaczełam się w tym okresie denerwować strasznie i często zaczyna mnie łapać taki silny niepokój że robi mi się gorąco i zaczyna mi strasznie kołatać serce. Pije dużo melisy ale myślę że to trochę za słaby preparat. Czy mogę się poratować czasem jakimś lekiem ziołowym z apteki czy nie zaszkodzę dziecku np. persen forte?
To normalne że zaczynasz się denerwować, bo w koncu jesteś coraz bliżej porodu. Może zapytaj w aptece co bys mogła brać.
 
Hej hej. Byłam wczoraj na wizycie. Jakoś dałam rady;)
Potwierdzony chłopak więc w domu szaleństwo i ruszyło kupno wyprawki:biggrin2:
Waga 700 z hakiem w 25tc.
Najlepsze jest to że muszę iść do mojego psychiatry by wystawił mi kolejne zaświadczenie odnośnie branych leków i uwaga.... tego czy może te rodzić w szpitalu który nie ma jako tako oddziału psychiatrycznego. Bo jeżeli miała bym dostać np depresji poporodowej to w moim szpitalu mi nie pomogą i powinnam rodzić w innym. Jak dla mnie to głupota jakich mało. Kto to wie co będzie że mną po porodzie? Mogę dostać depresji ale równie dobrze moge dostać mega pozytywnej energii. Chore po prostu
Musze przyznac ze czekalam na to bys opisala wrazenia z wizyty:) ja za trzy tygodnie dopiero i tez plci nie znam:)
 
Musze przyznac ze czekalam na to bys opisala wrazenia z wizyty:) ja za trzy tygodnie dopiero i tez plci nie znam:)
Ja za 2 tygodnie muszę iść na kontrolne USG czy przybiera prawidłowo bo cos w tyle zostaje, choć mieści się w normie.
A w którym tygodniu jesteś? Ja się dowiedziałam dokładnie w 21tc podczas prenatalnych, a teraz potwierdziła. Jaka s z mężem nie możemy się przyzwyczaić że będziemy mieli syna. Od 10 lat tylko córki to już człowiek nauczony
 
Ja za 2 tygodnie muszę iść na kontrolne USG czy przybiera prawidłowo bo cos w tyle zostaje, choć mieści się w normie.
A w którym tygodniu jesteś? Ja się dowiedziałam dokładnie w 21tc podczas prenatalnych, a teraz potwierdziła. Jaka s z mężem nie możemy się przyzwyczaić że będziemy mieli syna. Od 10 lat tylko córki to już człowiek nauczony
Ja sie dowiem za trzy tygodnie czyli w 21 tc. Chcialabym to jakos przyspieszyc:) Syn to super sprawa;)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny. Czy któraś przed ciąża brała Elicee i odstawiła jak dowiedziała się o ciąży?
 
Do góry