reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Często mialas to twardnienie brzucha i od którego tyg, po leku juz ten objaw ustapił?? Bo ja mam niestety coraz czesciej i to mnie mega stresuje, nasluchalam się, ze to nic dobrego ... Ja biore asmag forte. Oj to zazdroszcze to juz prawie końcówka

Miałam codziennie ale dopiero po 27 tygodniu. Dlatego szybko wróciłam na tą 25mg sertraliny. Ustapiło po 2 tygodniach.
Wiesz co, wszędzie lubią straszyć. Mój gin kazał tylko zwiększyć magnez. A długo ci się trzyma takie twardnienie?
 
reklama
Powiedz mi jaka masz dawke i od ilu bierzesz ?? Tez mam przeposana setraline 50 mg ale nie bralam jeszcze, chyba bede musiala bo to twardnienie mnie przeraza...a powiedz mi jaki bierzesz ten magnez i jaka dawke?? W ktorym jestes tyg???
Hej ja zaczęłam od 50 i czekałam kilka tygodni ok 5..... Ale niestety lęki nie ustąpiły całkowicie i zwiększyła mi dawkę na 100.... I kilka dni i lęki odpuściły.. Został jeszcze gul w gardle który mam nadzieję też odpuści.... Niestety nie mogłam sama pokonać lęku bo już był cały czas... Leki zaczęłam brać w drugim trymestrze a w pierwszym leżałam w szpitalu 3 razy bo nie dawała mi ta cholera jeść i miałam straszne wymioty na widok jedzenia...
 
Ja jestem w 22tyg + 6 dzien i coraz czesciej niestety(mialam w pon i dzis znowu), zaczelo sie gdzies ok 18 tyg,(dwa razy wtedy tak mialam), mnie mega dlugo 3ma dopiero jak ugryze kawalek relanium bo jakos sie musze ratowac to przechodzi. Zgadza sie nie wiem po co jeszcze bardziej sie czlowiek nakręca...To robilas sobie przerwe w ciazy od leku czy od tego 12 tyg caly czas na setralinie jesteś?? Qzwa nie wiemco robic,tak nie chcialam na stale lekow brac, ale jak bedzie sie to powtarzać to zaczne brac.
 
Hej ja zaczęłam od 50 i czekałam kilka tygodni ok 5..... Ale niestety lęki nie ustąpiły całkowicie i zwiększyła mi dawkę na 100.... I kilka dni i lęki odpuściły.. Został jeszcze gul w gardle który mam nadzieję też odpuści.... Niestety nie mogłam sama pokonać lęku bo już był cały czas... Leki zaczęłam brać w drugim trymestrze a w pierwszym leżałam w szpitalu 3 razy bo nie dawała mi ta cholera jeść i miałam straszne wymioty na widok jedzenia...
Hej, w ktorym tyg jestes??? Ja tez nie radze sobie jak czuje to twardnienie brzucha i ból w krzyżu momentalnie panika... tez zaczne brac ta setraline bo to jest męka...
 

próbowałam robić przerwę ale momentalnie wpadałam w taki dół, że nie mogłam wstać z łóżka, wytrzymałam 2 tyg bez leku
 
Hej, w ktorym tyg jestes??? Ja tez nie radze sobie jak czuje to twardnienie brzucha i ból w krzyżu momentalnie panika... tez zaczne brac ta setraline bo to jest męka...
Lekarze i położne każą nie przejmować się twardnieniami, jeśli nie są regularne, bolesne i nie towarzyszy im krwawienie. Macica to mięsień i tak sobie ćwiczy.
 
Ojoj dawno tu takiej lektury nie było:-) :)
Dostałam Zoloft ale mam przyjmować dawkę 25. Mam nadzieję że mi pomoże. A czy wy macie wpisane w kartę ciąży że przyjmujecie tego typu leki?
 
Ojoj dawno tu takiej lektury nie było:-) :)
Dostałam Zoloft ale mam przyjmować dawkę 25. Mam nadzieję że mi pomoże. A czy wy macie wpisane w kartę ciąży że przyjmujecie tego typu leki?
Ja nie mam. Ale w teczce zaswiadczenie ze wymagam leczenia i ze po porodzie wskazanie zeby nie karmic piersia. Teraz napisalam jednak do psychiatry żeby mi wypisal zaswiadczenie o cc bo zwariuje. Bylam bohaterka do 38 tc teraz juz sram w majty.
 
reklama
Ja nie mam. Ale w teczce zaswiadczenie ze wymagam leczenia i ze po porodzie wskazanie zeby nie karmic piersia. Teraz napisalam jednak do psychiatry żeby mi wypisal zaswiadczenie o cc bo zwariuje. Bylam bohaterka do 38 tc teraz juz sram w majty.
Ale dlaczego nie możesz karmić piersią?
 
Do góry