reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

mój zdrowy i rośnie wzorowo. Apetyt mam, że się tak wyrażę do bani, schudłam w ciąży i nic nie przybrałam



Ja tak na wszelki wypadek. Jak jeszcze usłyszy jakie mam atrakcje z tętnem to już w ogóle.... Niestety łapie mnie 2-3 razy dziennie ten cholerny puls około 130 i trwa to tak czasem nawet do 2 godzin :(
Reese a w ktorym tyg jestes?
 
reklama
Marta 2211 Tez bym tak chciała,ale jak sie nakrece to koniec...najgorsze jest to uczucie napietego twardego brzucha ktoras z Was tez tak ma??? Ja mam termin na koniec czerwca wiec podobnie zastanawiam sie jeszcze jak
 
Hej! Ja mam taka sytuacje ze przed ciąża odstawiłam lek (brałam escitalopram), niestety w 7 tyg poroniłam-nie doczekałam się serduszka, ciąża przestała się rozwijać (miałam łyżeczkowanie- to było w listopadzie 2018). Było to dla mnie ciężkie przeżycie po którym wróciłam do leku, ale innego. asentra (sertralina) która jest uznawana za najbezpieczniejsza w ciąży. Nie biorę dużej dawki, bo 50 mg. Teraz znowu jestem w ciąży (5 tyg+ 3 dni) i jak na razie biorę lek. We wtorek mam wizytę u gina. Mam nadzieje ze usłyszę serce. Pewnie wtedy pomyśle najpierw nad obniżeniem dawki a potem nad odstawieniem ale to sprawa otwarta. Bardzo bije się z myślami. Moja psychiatra nie kazala mi odstawiać ale wiadomo to musi być moja decyzja
Współczuję Ci twoich przeżyć. Wiele przeszłas. Ja mam wizytę u ginekologa w poniedziałek. Narazie w miare panuje nad moimi nerwami. Każdego dnia myślę tylko o tym żeby nie było gorzej. Dobrze ze jest jakiś lek który można stosować i jest w miarę bezpieczny dla maleństwa.
 
7
I jak sobie z tym radzilas?? Bo ja wtedy swiruje, ze to cos zlego sie stanie i wtedy narasta...
nie radziłam.... mam malutką dawkę sertraliny, która ten straszny lęk usunęła i już mi tak nie twardnieje
Biorę też dużo magnezu
Powiedz mi jaka masz dawke i od ilu bierzesz ?? Tez mam przeposana setraline 50 mg ale nie bralam jeszcze, chyba bede musiala bo to twardnienie mnie przeraza...a powiedz mi jaki bierzesz ten magnez i jaka dawke?? W ktorym jestes tyg???
 
Powiedz mi jaka masz dawke i od ilu bierzesz ?? Tez mam przeposana setraline 50 mg ale nie bralam jeszcze, chyba bede musiala bo to twardnienie mnie przeraza...a powiedz mi jaki bierzesz ten magnez i jaka dawke?? W ktorym jestes tyg???

25mg biorę od 12 tyg ciąży, więcej nie mogę, bo jestem takim "super" przypadkiem, który bardzo źle toleruje ten lek. 25mg działa tylko na mój nastrój i odczuwanie lęku, w sensie, że jakoś tam wegetuje do terminu, niestety nic kompletnie nie działa na objawy somatyczne.
Biorę Magne B6 (to jest lek) dobrze przyswajalna postać. 4 tabletki dziennie i tak mam brać już do końca.
Tydzień mam na dole w suwaczku :) 34tc+1
 
reklama
25mg biorę od 12 tyg ciąży, więcej nie mogę, bo jestem takim "super" przypadkiem, który bardzo źle toleruje ten lek. 25mg działa tylko na mój nastrój i odczuwanie lęku, w sensie, że jakoś tam wegetuje do terminu, niestety nic kompletnie nie działa na objawy somatyczne.
Biorę Magne B6 (to jest lek) dobrze przyswajalna postać. 4 tabletki dziennie i tak mam brać już do końca.
Tydzień mam na dole w suwaczku :) 34tc+1
Często mialas to twardnienie brzucha i od którego tyg, po leku juz ten objaw ustapił?? Bo ja mam niestety coraz czesciej i to mnie mega stresuje, nasluchalam się, ze to nic dobrego ... Ja biore asmag forte. Oj to zazdroszcze to juz prawie końcówka
 
Do góry