reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Gdyby mi tak powiedzieli,a nie straszyli to inaczej bym reagowala. Bardzo Ci dziekuje za odp uspokoilas mnie.
Brzuch mi staje od mniej więcej 23tc (zaczęło się w szpitalu, od razu przestraszona poleciałam do dyżurki, gdzie właśnie tak mi powiedziano), co wieczór praktycznie. Wtedy przewracam się na drugi bok (muszę leżeć przez krótką szyjkę) i po chwili przestaje. Biorę mnóstwo magnezu i jest ich nieco mniej.
 
reklama
Ale dlaczego nie możesz karmić piersią?
Mam zaświadczenie, sama mi wystawila ze najlepiej dla mnie bedzie jak wroce do leków ktore biore juz 11 lat. U mnie to bardziej o chemie mozgu chodzi. Obawia sie ze po spadku hormonów moge byc w gorszym stanie. A zotral na mnie nie dziala. A czy skorzystam go juz moja sprawa. Bardzo bym chciala choc troszke zeby przeciwcial nabrał.
 
Mam zaświadczenie, sama mi wystawila ze najlepiej dla mnie bedzie jak wroce do leków ktore biore juz 11 lat. U mnie to bardziej o chemie mozgu chodzi. Obawia sie ze po spadku hormonów moge byc w gorszym stanie. A zotral na mnie nie dziala. A czy skorzystam go juz moja sprawa. Bardzo bym chciala choc troszke zeby przeciwcial nabrał.

ja też od razu wracam do leków.
 
Hej dziewczyny jak sobie radzicie z brakiem apetytu? Macie jakieś sposoby? Martwi mnie to że tak mało jem i jeszcze wszystko na siłę
 
Brzuch mi staje od mniej więcej 23tc (zaczęło się w szpitalu, od razu przestraszona poleciałam do dyżurki, gdzie właśnie tak mi powiedziano), co wieczór praktycznie. Wtedy przewracam się na drugi bok (muszę leżeć przez krótką szyjkę) i po chwili przestaje. Biorę mnóstwo magnezu i jest ich nieco mniej.
Dziękuje za odp a powiedz mi ile i jaki ten magnez bierzesz, bierzesz leki na uspokojenie?
 
reklama
Do góry