reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja tez nie spie popoludniami, nie mam potrzeby jakos nawet... zreszta bywa czesto ze w nocy mam problem ze spaniem wiec juz zapobiegawczo wolalabym nie robic drzemek w dzien.
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Nakręciłam się dzis. Rano leze i bez niczego miałam strasznie nierówne bicie serca, trwało to z parę sekund...ale ja jak zwykle już faza. Do tego drgają mi mięśnie, to na nodze, to na rece, to powieka... myślicie, że może to być brak mg? Biorę ale kurcze może za mało...
 
Dziewczyny, mam pytanie. Nakręciłam się dzis. Rano leze i bez niczego miałam strasznie nierówne bicie serca, trwało to z parę sekund...ale ja jak zwykle już faza. Do tego drgają mi mięśnie, to na nodze, to na rece, to powieka... myślicie, że może to być brak mg? Biorę ale kurcze może za mało...

tak może być. Ile bierzesz magnezu i jaki konkretnie to Ci powiem, bo akurat magnez mam obcykany
 
Z Doppel Hertz Magnez b6 forte, jedną tabletkę dziennie bo to 400 mg magnezu
Zmień koniecznie. W tym masz tlenek magnezu zupełnie nie przyswajalny. Bierzesz 400 a wchłania się może 6%
Polecam magne b6. Tu jest dobra forma magnezu. A najlepiej wchłania się cytrynian magnezu.
 
Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czy można brać hydroxyzyne w czasie karmienia piersią? Ma któraś takie doświadczenie? Albo coś wie na ten temat?
 
reklama
Hej dziewczyny mam 29 lat i jestem w 11 tyg ciazy. Ogólnie moja sytuacja jest bardzo zawiła Ale wydarzyło się tak że poznałam bardzo fajnego chłopaka przez swoją przyjaciółkę, można powiedzieć, że.od razu zaiskrzylo... godzinne rozmowy, długie randki, aktywnie spędzamy czas razem no bajka. Aż tu nagle zaszłam w ciążę po 2.miesiącach znajomosci... nie żebyśmy tego nie chcieli na drugiej randce powiedzieliśmy sobie czego oczekujemy od drugiej osoby. Bardzo się cieszyłam to samo mój partner. Aż tu nagle zwariowalam, mnóstwo wątpliwości, lęki, ból lewej reki. Zaczął mnie irytować mój partner. Drażni mnie wszystko, gdzie na początku było idealnie. Czuje się strasznie są chwilę że przestaje jeść bo nie mogę z nerwów. Jak jest u Was ?
 
Do góry