reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Pociesza mnie to, że ciśnienie ok, tętno też nie szaleje, bardziej mi depresyjnie niż nerwicowo. Ale chyba zaraz zadzwonię do mojej pani doktor, zobaczę co powie...
 
reklama
Zaczynam 11 tydzień i Lekarz mi przepisał sertraline. Na razie tylko 25mg.
Bałam się ją wziąć bo ja mam lęk przed wszystkimi lekami. Ale ile można się męczyć. Wzięłam dzisiaj 1 tabletkę.
Trzymam mocno kciuki żeby pomogło! Ja się nie boję jako tako brania leków tylko tego nasilenia objawów przez pierwsze 2-3 tygodnie. To dla mnie największy koszmar zawsze...
 
Hej Ciężarówki mam pytanie do dziewczyn z nerwica lekowa która maja duszności i sa już po porodzie. Miewam duszności i czasami wpadam przez to w panike. Zaczynam sie zastanawiać jak ja sobie z nimi poradzę podczas porodu jak zaczne panikowac ze sie dusze albo cos. Jestem dopiero w 23tyg ale czesto już zaczynam kłopotac sobie tym głowe....
 
Hej Ciężarówki mam pytanie do dziewczyn z nerwica lekowa która maja duszności i sa już po porodzie. Miewam duszności i czasami wpadam przez to w panike. Zaczynam sie zastanawiać jak ja sobie z nimi poradzę podczas porodu jak zaczne panikowac ze sie dusze albo cos. Jestem dopiero w 23tyg ale czesto już zaczynam kłopotac sobie tym głowe....


pytanie jak bardzo masz to nasilone, te ataki. Podobno w czasie porodu zapomina się o nerwicy, ale czy to do końca prawda? NIe wiem.
 
reklama
Mi niestety szaleje tętno i depresyjne objawy też mam mocne.
Reese a jak objawiają się stany depresyjne? Na przykład:..czy obniżony nastrój...smutek...przygnębienie...nieprzespane noce to już depresja? Pewnie niezbędna wizyta u lekarza....do niej daleko. Jak to jest z tą aktywnościà zawodową? Chyba już mi kiedyś pisałaś, że chyba lepiej być aktywnym zawodowo jak najdłużej...ale przy narażeniu na kontakt z osobami chorymi to może lepsze wyjście zwolnienie co?
 
Do góry