reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Mi też wyszła cukrzyca w ciąży, ogólnie insulinę trzeba brać tylko jeśli nie potrafi się zbić cukru dieta. A dieta jak to bywa nie jest przyjemna jeśli ma się zachcianki ogólnie nie można jeść słodyczy, miodu, dżemów, i wyrobów z mąki pszennej, no i owoce i soki tylko w określonych proporcjach i nie wszystkie. Trzeba też mierzyć poziom cukru i jeść dość często i najlepiej o stałych porach. I nie zdziw się jak na początku diety Twoja waga stanie albo nawet schudniesz, bo dzidzia i tak będzie rosła. Ja mam 32 tydzień i miesiąc na diecie schudłam kilogram a dzidzia przybrała ok 400-500g. Dużo warzyw i wyrobów pełnoziarnistych.
Oj to kolejna z cukrzyca.Ja od tygodnia latam z glukometrem ale jakoś radzę sobie z cukrzycą...u mnie 28 tydzień...ale zastanawiam się czy nie spróbować chociaż na tydzień odłozyc leki przed porodem a potem wrócić.Mam jakieś wyrzuty sumienia,że dziecko będzie przeze mnie przymulone
 
reklama
Dziewczyny ja bralam cala ciaze sertraline 100 mg a moje dziecko jest mega radosne i pogodne, karmilam rowniez na sertralinie ...
 
Nie rozbijalam dawki, bralam po prostu 100 mg rano, bo 6 tyg czulam sie bardzo dobrze. Jest to lek bezpieczny w ciazy i przy karmieniu piersia, konsultowalam to z dwoma psychiatrami, ginekologiem i neonatologiem.
 
Nie rozbijalam dawki, bralam po prostu 100 mg rano, bo 6 tyg czulam sie bardzo dobrze. Jest to lek bezpieczny w ciazy i przy karmieniu piersia, konsultowalam to z dwoma psychiatrami, ginekologiem i neonatologiem.
Mi psychiatra powiedziała ze mogę brać 50mg podczas karmienia piersią tylko mam rozbić na dwie dawki. To podziękuję za takie coś. A jak przezylas poród i polog?
 
Co do zasady bralam caly czas tylko przez ostatnie miesiace bardzo nieregularnie i teraz mam za swoje. Ciąże przezylam spokojnie i połóg też, bylo lepiej niz myslalam. Dziewczyny dacie radę, mimo ze teraz wydaje wam sie to niemozliwe do przebrniecia ....
 
Co do zasady bralam caly czas tylko przez ostatnie miesiace bardzo nieregularnie i teraz mam za swoje. Ciąże przezylam spokojnie i połóg też, bylo lepiej niz myslalam. Dziewczyny dacie radę, mimo ze teraz wydaje wam sie to niemozliwe do przebrniecia ....
Zazdroszczę bo na samą myśl o porodzie mam atak paniki.
 
reklama
Dziewczyny ja bralam cala ciaze sertraline 100 mg a moje dziecko jest mega radosne i pogodne, karmilam rowniez na sertralinie ...
A brałaś tez w pierwszym trymestrze? Bo ja w ciąży jeszcze nie jestem ale się staram i moja lekarka mówi że jak tylko zobaczę 2 kreski natychmiast mam odstawić sertraline.
 
Do góry