reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Mysle ze na 100 mg masz szanse na bardzo dobre samopoczucie, moja psychiatra mowila ze to jest dawka terapeutyczna, mniejsza ma znacznie slabsze działanie.
Ja od tygodnia biore 100 mg i czekam na poprawę bo chyba wyplukala mi sie porządnie seretonina...zreszta zawsze na wiosne mam gorsze samopoczucie :(
Będzie dobrze, nie przejmuj sie.. Ja sobie zawsze tłumaczę ze przy spadkach nastroju w koncu zawsze następuje poprawa i jest git;) ja nie jestem na sertralinie wlasnie, biorę escitalopram i niby lekarz powiedział że będę mogla karmic przy nim nawet, ale mimo wszystko trochę się stresuje bo właśnie większość dziewczyn jednak na sertralinie w ciazy
 
reklama
Będzie dobrze, nie przejmuj sie.. Ja sobie zawsze tłumaczę ze przy spadkach nastroju w koncu zawsze następuje poprawa i jest git;) ja nie jestem na sertralinie wlasnie, biorę escitalopram i niby lekarz powiedział że będę mogla karmic przy nim nawet, ale mimo wszystko trochę się stresuje bo właśnie większość dziewczyn jednak na sertralinie w ciazy
Też kiedyś go bralam :)
 
Escitalopram jest również dobrym i bezpiecznym lekiem. Dziewczyny jakos mi zle ... od rana natlok myśli i gula w gardle...wiem ze w koncu musi byc lepiej...bo po burzy zawsze jest slonce ale tak mi ciężko...mialam naprawdę dluuuuuugi okres spokoju. Popołudnie zawsze jest lepsze...chociaz tyle.
 
Witam jestem w 6 mc i wszystko byloby ok gdyby nie powracające myśli np o zabiciu swoich bliskich... Czy wy też borykacie się z czymś podobnym?
 
reklama
Dodam że przed ciążą leczylam się na zaburzenia lękowe przez tą wredna chorobę ciężko cieszyć się ciąża... Sa miesiące że jest ok a są dni że czuję że po prostu nie dam rady
 
Do góry