reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hey dziewczyny. Ja dzisiaj nieco lepiej. Rano sie obudzilam z natretnymi myslami jak co dzień. Ale teraz jakos funkcjonuje, zajmuje glowe innymi rzeczami i nie jest najgorzej. Chociaz wiecie jak to jest przy nerwicy, jedenego dnia w porzadku, drugiego znowu spadek formy
 
reklama
dzień dobry Mamuśki
U mnie było dobrze dość długo, ale ostatnio sama narobiłam sobie stresów i po prostu wszystko wybuchło. We wtorek rano miałam mega silny atak paniki. Oczywiście podczas ataku myślała, że to nie nerwica tylko na prawdę mi coś jest i za chwilę umrę. W środe byłam w domu jeszcze, bo nie byłam w stanie wyjść z domu. Dochodzę powoli do siebie po tym ataku. Nadal jestem jakaś wystraszona, czuję lęk i niepokój. Ehhh staram się myśleć pozytywnie, ale jest ciężko czasami.
Poza tym po tym ataku naszła mnie myśl, żeby odpuścić te cale starania i wziąć się za porządne leczenie, choć z drugiej strony to jednak był epizod. Ale okres miałam dostać i go nie ma... Mam mętlik w głowie...
 
no tak z tą nerwicą to nigdy nie wiadomo...u mnie dzisiaj ciągłe napięcia w klatce piersiowej no ale nie poddaje się i staram się zająć czymś...choć najlepiej poszłabym spać...ta pogoda chyba też nie służy
 
u mnie tez do dupy,nawet nie mam sił pisac do was :( mysle nawet o powrocie do paroxetyny , chyba ze dawke asertinu zwiekszyc juz sama nie wiem,rece opadaja,jak przetrwac do porodu ochhh....
edzik zwiekszyłas dawke? jak sie czujesz?
hej dżema.Jak dzisiaj feeling?asertin zaczął działać?
 
U mnie dziś też ciągle napięcie i strach... Żeby tylko to dziecku nie szkodziło ale nie potrafię się uspokoić. Szkoda ze tak mało dziewczyn po porodzie tu wraca żeby podzielić się tym jak się czują po i jak się mają dzieciątka :(
 
U mnie dziś też ciągle napięcie i strach... Żeby tylko to dziecku nie szkodziło ale nie potrafię się uspokoić. Szkoda ze tak mało dziewczyn po porodzie tu wraca żeby podzielić się tym jak się czują po i jak się mają dzieciątka :(
dokładnie też jestem ciekawa jak sobie dziewczyny radzą ...a Ty wspomagasz się jakimiś lekami?
 
No wlasnie, przyna
U mnie dziś też ciągle napięcie i strach... Żeby tylko to dziecku nie szkodziło ale nie potrafię się uspokoić. Szkoda ze tak mało dziewczyn po porodzie tu wraca żeby podzielić się tym jak się czują po i jak się mają dzieciątka :(
Necia nie martw sie, ja jestem pewna ze to dzidzi nie zaszkodzi. Mnie ost lekarz tak uspokoil bo powiedział ze silne emocje i stres dziecko gdzies tam odczuwa ale krzywdy na pewno nie zrobi
 
Hej dziewczyny u mnie tez dzis w miare ok. Spałam dość dobrze ale mysli glupie mam. Na wieczór mnie stresy biorą często. Ja jak biorę tabletke mam mega wyrzuty, że szkodze dzidzi ale czasami po prostu musze:( Tez jestem ciekawa jak dziewczyny które urodzily, jak sobie radzą, jak ich maluszki.
 
A tak z innej beczki.mnie trochę stresuje szykowanie wyprawki, czuje, ze to jeszcze tylko kilka tyg i mam stresa przed porodem i przed tym jak sobie poradzę z maluszkiem. Czy tez tak czujecie?
 
reklama
Ja wgl pisalam ze dzisiaj ok, ale dziewczyny jak mialam z domu wyjsc i pojechc na dworzec tatę odwiezc to ogarnał mnie straszny lęk... matko i córko, ja takich akcji nie mialam dlugo dlugo przed ciazą, juz myslalam ze bd... ale pojechalam i szybko sie ogarnelam. Mimo wszystko dolujące to bardzo ze czlowiek sie cieszy ze lepiej a za chwile czar pryska:/
 
Do góry