reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny ja już urodziłam niedawno przez cc i powiem wam że nie mogę dojść do siebie wszystko mnie boli dużo gorzej się czuję niż po pierwszym cc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
To juz po??? Gratulacje! Super ze juz masz z glowy, tylko dlaczego tak szybko? Mialo byc na przyszly tydzien? Bol minie, nie bylo chyba az tak strasznie co?
 
Dziewczyny ja już urodziłam niedawno przez cc i powiem wam że nie mogę dojść do siebie wszystko mnie boli dużo gorzej się czuję niż po pierwszym cc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia gratulacje!!!! Jak dobrze, że masz to już za sobą:) Juz niedługo wrócisz do domu. Na który szpital się zdecydowałaś?
 
Oooo dziewczyny, ale nas przybyło. Ja przed ciążą brałam mozarin, wcześniej paxtin. Przerobiłam troszke tych leków i paroksetyna bije wszystkie na głowe. Ponawiam prośbę o podzielenie się wrażeniami po relanium:)
mi relanium moj lekarz przepisał ale niewzielam on tylko doraznie
 
fajnie :) to duzo czasu spedzimy razem :) bedziesz pierwsza wiec obiecaj ze dasz znac co z dzidzia,wiekszasc dziewczyn nie wracaa na forum po porodzie i nie ma jak sie dowiedziec czy były jakies komplikacje z maluszkiem przez ssri
Będziemy się nawzajem informowac wszysykie mam nadzieje:)
 
reklama
Mi właśnie nie chciał żadnych innych leków przepisać, tylko relanium doraźnie. Też nie wzięłam, dlatego chciałam podpytać o samopoczucie dziewczyn, które brały:)
Wgl dziewczyny to relanium to nie jest benzodiazepina? Mi moj lekarz nie chcial dac tego leku jak kiedys go o niego pytalam
 
Do góry