reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
ja zaczęłam brać eliceę dwa miesiące po urodzeniu córki, karmiłam wtedy piersią przez 11 miesięcy, cały ten czas brałam ten lek najmniejszą dawkę, dobrze go sobie wspominam, noi lekarz powiedział że jest bezpieczny przy karmieniu piersią.
 
ja zaczęłam brać eliceę dwa miesiące po urodzeniu córki, karmiłam wtedy piersią przez 11 miesięcy, cały ten czas brałam ten lek najmniejszą dawkę, dobrze go sobie wspominam, noi lekarz powiedział że jest bezpieczny przy karmieniu piersią.
No wlasnie mi też o tym wspomnial, ze przy karmieniu mozna brac:)
 
Był u mnie psycholog, dokładnie to nie wiem co z szyjką bo miałam usg i nic konkretnego się nie dowiedziałam tylko się modlę żeby mi nie przeciagali cesarki

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to jest w tych szpitalach? Mozna poprosić o rozmowe z psychologiem? Czy na czym to polega? Badz dobrej mysli! Na pewno bedzie ok
 
Teraz na oddziałach są psycholodzy bo są kobiety które leżą nawet kilka miesięcy w ciąży także to akurat jest dobry pomysł taki psycholog mi się strasznie za dziećmi tęskni i mężem

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz na oddziałach są psycholodzy bo są kobiety które leżą nawet kilka miesięcy w ciąży także to akurat jest dobry pomysł taki psycholog mi się strasznie za dziećmi tęskni i mężem

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Mąż u mnie dzisiaj był i się popłakał a ja za nim tęsknie strasznie a to jest najgorsze

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry