reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny, dalyscie mi nadzieję. Teraz tak sobie mysle, że ta nerwica będzie ze mna zawsze. Czasem będzie lepiej, czasem gorzej, ale ona będzie czyhac i próbować atakować. Mogę tylko starac się być lepsza, silniejsza, ale nie pokonam jej tak całkowicie. Bez sensu jest chyba rezygnować z marzen ze względu na ataki. Trzeba być szczęśliwym mimo wszystko. Dziękuję. Teraz tylko trzeba zrobic dzidziusia i oby poszło szybko.
 
reklama
Dałaś radę przy pozostalej gromadce to jestem pewna ze i teraz dasz radę :) skąd lęk przed szpitalem? Czy może też masz syndrom białego fartucha?
Tak mam syndrom białego fartucha a teraz kiedy mam już w kieszeni skierowanie do szpitala to poziom stresu i paniki rośnie ale też mam taką nadzieję że teraz pójdzie szybko i sprawnie tak też twierdzi mój lekarz zalecając poród naturalny więc zobaczymy jak będzie. W każdym bądź razie trzymajcie kciuki.
 
Tak mam syndrom białego fartucha a teraz kiedy mam już w kieszeni skierowanie do szpitala to poziom stresu i paniki rośnie ale też mam taką nadzieję że teraz pójdzie szybko i sprawnie tak też twierdzi mój lekarz zalecając poród naturalny więc zobaczymy jak będzie. W każdym bądź razie trzymajcie kciuki.
Trzymam mocno, będzie dobrze ❤️
 
Tak mam syndrom białego fartucha a teraz kiedy mam już w kieszeni skierowanie do szpitala to poziom stresu i paniki rośnie ale też mam taką nadzieję że teraz pójdzie szybko i sprawnie tak też twierdzi mój lekarz zalecając poród naturalny więc zobaczymy jak będzie. W każdym bądź razie trzymajcie kciuki.
Mijeczka a na kiedy masz termin? Cos sie dzieje ze dostałaś skierowanie do szpitala? Będziemy trzymać
 
Mijeczka a na kiedy masz termin? Cos sie dzieje ze dostałaś skierowanie do szpitala? Będziemy trzymać
Nie nic się jeszcze nie dzieje wczoraj byłam na ostatniej wyzycie bo termin mam na 20 luty więc dostałam już skierowanie. Teraz tylko czekać , dziękuję wam dziewczyny za wsparcie i kciuki.
 
Nie nic się jeszcze nie dzieje wczoraj byłam na ostatniej wyzycie bo termin mam na 20 luty więc dostałam już skierowanie. Teraz tylko czekać , dziękuję wam dziewczyny za wsparcie i kciuki.
No to już tuż tuż, daj znać jak już bejbi będzie na świecie i nic się nie martw :)
 
Cześć dziewczyny!Jestem tu nowa .i tak jak wy zmagam się z nerwicą lękową :-(przez 5 lat brałam Asertin od 2 lat nie biorę nic jakoś daje radę.Mam 10letniego synka i ciężko mi się zdecydować na 2 dziecko właśnie przez tą okropną chorobę .strasznie się boję.U mnie chora objawiła się jak mój synek miał prawie 3 latka.Jak sobie radzicie dziewczyny ?Ja marzę o 2 dziecku ale tak bardzo sie martwię że choroba wróci ze zdwojoną siła .Mam 33 lata i już ostatni dzwonek na ciąże.
Całuję gorąco:-*
 
reklama
Cześć dziewczyny!Jestem tu nowa .i tak jak wy zmagam się z nerwicą lękową :-(przez 5 lat brałam Asertin od 2 lat nie biorę nic jakoś daje radę.Mam 10letniego synka i ciężko mi się zdecydować na 2 dziecko właśnie przez tą okropną chorobę .strasznie się boję.U mnie chora objawiła się jak mój synek miał prawie 3 latka.Jak sobie radzicie dziewczyny ?Ja marzę o 2 dziecku ale tak bardzo sie martwię że choroba wróci ze zdwojoną siła .Mam 33 lata i już ostatni dzwonek na ciąże.
Całuję gorąco:-*
Witaj
Widze, że mamy tak samo, chcialybysmy a jednak się boimy. Ja mam 32 lata i dwojke dzieci, bardzo chciałabym mieć trzecie dziecko. Z nerwica jest ten problem, że bywa lepiej a czasem gorzej. Ja postanowiłam że zaryzykuje, bo nie chce pozniej zalowac.
 
Do góry