reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
a jesli chodzi o tabletki to slyszalam ze po odstawieniu jest jeszcze gorzej a nawet biorac je niby czasem objawy moga sie nasilic wiec wogole mnie to przeraza...
 
no wlasnie wiec to tez mnie przeraza.. okropne... ani tak ani tak wkurza mnie strasznie to ze jak moge miec takie mysli kiedy tak naprawde mam wszystko... niczego mi nie brakuje zero problemow ludzie maja i daja rade a ja skad mi sie to wzielo :/
 
Tym bardziej ze mowie do niedawna bym kogos wysmiala gdyby mi powoedzial ze taka mysl mi w ciazy przyjdzie do glowy bo bylam szczesliwa
 
reklama
jade z rodzina i mezem nad morze za dwa tygodnie moze to mi pomoze... ale narazie kazdy dzien jest okropnie ciezki
 
Do góry