reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
tak bardzo bym chciala juuz miec termin porodu bo mam nadzieje ze to dziecko odrazu wszystko zmieni przeciez tak naprawde ja bardzo kocham jest spelnieniem moich marzen... ale to jeszcze 3 miesiace ...
 
tak pierwsze ale kazdy kto mnie zna wie jak kocham dzieci nie raz sie opiekowalam malo tego pracowalam jako opiekunka do dzieci do niedawna i wlasnie moglam nie isc na l4 jak pracowalam to nie mialam zadnych takich mysli .. gdybym wiedziala to bym nie szla siedziec w domu... pracowala bym chocby do porodu... kocham dzieci wiec to jest dla mnie szok
 
ja naprawde mam wokol tyle ludzi kochajacych ktorzy tez czekaja na moja coreczke wiec tym bardziej nie wiem jak moglam wpasc w takie cos..ale jestem pewna ze jak ona sie urodzi to znikna jakies chore mysli tylko zebym sobie poradzila do tego czasu mysle tez ze moze to sie stalo przez jakis podwiadomy strach czy dam sobie rade i jak to bedzie... nie wiem no :sad:
 
reklama
mysle ze te mysli to z podswiadomosci ze boje sie ze nie poradze sobie moze sie podswiadomie tego wystraszylam chyba za malo wierze w siebie...
 
Do góry