reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja może nie miałam nerwicy, ale byłam mocno rozdrażniona. Myślałam, że to przez hormony, ale okazało się, że przez niedobory magnezu. Lekarz dał mi suplement z kwasem foliowym, dha i magnezem właśnie. No i po tym byłam spokojniesza ;)
 
reklama
mi napewno tez brakuje magnezu poprosze lekarza o recepte bo oko mi czasem np skacze wiec pewnie to tez ma wplyw ja do tego mam anemie ciazowa wiec jestem totalnie oslabiona i rozstrojona ale powiem wam ze ciezko juz daje rade skupiona na tym co sie ze mna dzieje nie umiem skupic sie na normalnych czynnosciach juz mi sie ryczec chce
 
tak sie wzbraniam przed jakimkolwiek brania antydepresantow bo boje sie ze potem po nich juz tez sama nie dam rady
 
za dwa tygodnue maz mnie bierze nad morze moze to cos pomoze ? ale te dwa tygodnie to predzej zwariuje z wyczerpania i jak pomysle ze do porodu jeszcze 3 miesiace a gwarancji nie mam czy po pprpdzie nie bedzie tak samo albo gorzej
 
spróbuj tak o tym nie myśleć bardzo. wiem ze to trudne ale myśląc cały czas o tym jeszcze bardziej się w to wpedzasz
 
ja doskonale o tym wiem i staram sie sobie wmawiac to ciagle do tej glowy raz jest lepiej raz jest wrecz tragicznie latwo sie mowi ale dzieki za takie slowa bo mnie motywuja mam nadzieje ze dam rade i wyjde z tej depresji ciazowej czy nerwicy lekowej bo juz sama nie wiem co mi jest czy to i to jest powiazane ?
 
ja doskonale o tym wiem i staram sie sobie wmawiac to ciagle do tej glowy raz jest lepiej raz jest wrecz tragicznie latwo sie mowi ale dzieki za takie slowa bo mnie motywuja mam nadzieje ze dam rade i wyjde z tej depresji ciazowej czy nerwicy lekowej bo juz sama nie wiem co mi jest czy to i to jest powiazane ?

To minie zobaczysz . I jedno i drugie moze byc . Ciąża ro naprawdę ekstremalny wysyłek dla organizmu i czasami świruje. Zacznij od czytania i słuchania divovica - naprawdę pomocny .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale ja juz nie moge przesladuja mnie mysli samobojcze mnie w ciazy jak kocham dzieci i tak naprawde nie chce umierac ! co za natretne mysli boje sie ich nie chce ich juz miec
 
Do góry