reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

[QE="Klara28, post: 15285510, ber: 171636"]Przerabane ja się też parę dni czuje w miarę ok ale za jakis czas wszystko wraca i znow jest zle :(
Iwi damy radę nie załamuj się ja też się postaram...
No musimy dac rade dla naszych dzieci. Aleczuje sie samotna w tej ciazy strasznie nawet maz mnie nie rozumue ze nie chce jecgac na wakacje bo chce byc na miwjscu jak by sie cos dzialo to oowiedzial ze sam sobie pojedzie i wiem ze to zrobi bo jak sie uprze to nie ma bata na niego :-( :-([/QUOTE]
Iwi tak jest niestety ze jak ktos nie mial nerwicy to nie jest w stanie sobie wyobrazić co my przechodzimy....nie zrozumie nas za cholerę
 
reklama
[QE="Klara28, post: 15285510, ber: 171636"]Przerabane ja się też parę dni czuje w miarę ok ale za jakis czas wszystko wraca i znow jest zle :(
Iwi damy radę nie załamuj się ja też się postaram...
No musimy dac rade dla naszych dzieci. Aleczuje sie samotna w tej ciazy strasznie nawet maz mnie nie rozumue ze nie chce jecgac na wakacje bo chce byc na miwjscu jak by sie cos dzialo to oowiedzial ze sam sobie pojedzie i wiem ze to zrobi bo jak sie uprze to nie ma bata na niego :-( :-([/QUOTE]
Współczuję Ci :( ale Iwi nie czuj się samotnie masz synka który niebawem będzie przy Tobie no i masz nas tu na forum zawsze Cię wysłuchamy i wesprzemy :)
 
No musimy dac rade dla naszych dzieci. Aleczuje sie samotna w tej ciazy strasznie nawet maz mnie nie rozumue ze nie chce jecgac na wakacje bo chce byc na miwjscu jak by sie cos dzialo to oowiedzial ze sam sobie pojedzie i wiem ze to zrobi bo jak sie uprze to nie ma bata na niego :-( :-(
Współczuję Ci :( ale Iwi nie czuj się samotnie masz synka który niebawem będzie przy Tobie no i masz nas tu na forum zawsze Cię wysłuchamy i wesprzemy :)[/QUOTE]
Dobrze że znalazłam do forum bo nie wiem jak bym dała radę. Dzisiaj moja bratowa pisała mi smsy od rana z pretensjami dlaczego się nie odzywam.Powiedz mi jak mam sie odzywać jak mi nawet nie chce się z mężem rozmawiać bo mnie wszystko u niego denerwuje a co dopiero z bratową.Na prawdę chciałbym już mieć za sobą ciąże i poród ale znowu nie wiadomo co bedzie po porodzie jak będę się czuć.Tyle nie wiadomych od natłoku tych myśli głowa dzisaj od rana mnie boli :(
 
Hej dziewczyny. Czy wy też w 3 trymestrze miałyście takie dziwne uczucie przeskakiwanie serca od czasu do czasu a najczęściej jak się położę na lewym boku na sercu tak jakby coś przeszkadzało już o pulsie nie wspomnę serce w 3 trymestrze zapieprza jak szalone

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Ja jestem dopiero w drugim miesiącu i mam nadzieję ,że właśnie te "przeskakiwania serca" dadzą mi spokój wreszci. Jakiś czas już ich nie dczuwałami jestem optymistycznie nastawiona ,żew trakcie ciązy niebędą mi dokuczać . Znam to uczucie . Takie przeskakiwanie odrazu wzbudza niepokój. Niby tylko chwilowe ale wkurza ;/ Nie martw się. Wszytsko będzie dobrze :) Powiedz lekarzowi jeśli się obawiasz ,że to może zaszkodzić dzidzi ,ale ja jestem pewna ,że to poprostu z przejęcia. To u nas normalne . Zapewne przed ciążą też tak miałaś więc głowa do góry i myśl pozytywnie , bo ta nerwica nas nie może wykończyć :) My jesteśmy silnymi przyszłymi mamusiami i się nie damy ! :) Pamiętajmy ,że nie mozemy przelewać swoich ciągłych obaw na dziecko. To czas ,żeby się zmienić. Siebie i nastawienie . Ja już tkwię w nerwicy ok 11 lat tak z przerwami,ale teraz dlamojej rodziny i dzidziusia muszę być silniejsza niż kiedykolwiek ! I Wy też przyszłe mamy! :) Jeśli ktoś ma ochotę pogadać na priv to zapraszam na emaila ewelinka1242@gmail.com
 
Hej :) Ja jestem dopiero w drugim miesiącu i mam nadzieję ,że właśnie te "przeskakiwania serca" dadzą mi spokój wreszci. Jakiś czas już ich nie dczuwałami jestem optymistycznie nastawiona ,żew trakcie ciązy niebędą mi dokuczać . Znam to uczucie . Takie przeskakiwanie odrazu wzbudza niepokój. Niby tylko chwilowe ale wkurza ;/ Nie martw się. Wszytsko będzie dobrze :) Powiedz lekarzowi jeśli się obawiasz ,że to może zaszkodzić dzidzi ,ale ja jestem pewna ,że to poprostu z przejęcia. To u nas normalne . Zapewne przed ciążą też tak miałaś więc głowa do góry i myśl pozytywnie , bo ta nerwica nas nie może wykończyć :) My jesteśmy silnymi przyszłymi mamusiami i się nie damy ! :) Pamiętajmy ,że nie mozemy przelewać swoich ciągłych obaw na dziecko. To czas ,żeby się zmienić. Siebie i nastawienie . Ja już tkwię w nerwicy ok 11 lat tak z przerwami,ale teraz dlamojej rodziny i dzidziusia muszę być silniejsza niż kiedykolwiek ! I Wy też przyszłe mamy! :) Jeśli ktoś ma ochotę pogadać na priv to zapraszam na emaila ewelinka1242@gmail.com
Ja w pierwszym trymestrze miałam te przeskakiwanie później w drugim prawie wcale się nie pojawiały a teraz przy 30 tyg znów wrocilo

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja przeskakiwania serca tez miewam co jakiś czas. teraz na szczęście się uspokoiło. ja tez nie mam ochoty rozmawiac z mężem. .. czuje się przeze mnie odrzucony, ja mu tłumacze ze to przez ciaze i ze później będzie lepiej ale samej mi trudno w to uwierzyć. .. mąż też mnie wyciąga gdzieś na wakacje i tez nie bardzo uśmiecha mi się jechać właśnie przez mojej samopoczucie...co tego mamy dwójkę dzieci wiec musialabym i tak ciągle za nimi biegać to takie wakacje to ja mam codziennie... ;) ostatnio dokucza mi serce a dokładniej bardzo wysoki puls ... musze praktycznie wszystko na siedzaco robić bo jak przjeden kawałek albo postoje chwile dłużej to zaraz robi mi się słabo a serce tak szybkolo bije ze aż odddychac ciężko..; (((( nie wiem co to później będzie ale strasznie utrudnia mi to normalne funkcjonowanie; (((((
 
reklama
Do góry