reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

ja powiem wam dziewczyny ze mi ta psychoterapia pomaga.. ależę to może się też tym różnic ze ja chodziłam juz przed ciążą caly czas i teraz chodze nadal, nie muszę opowiadać wszystkiego od samego poczatku tylko mówię jak mi minal odtatnie tydzień czy dwa... przy tym może i trochę poplacze i pouzalam się nad sobą ale później jest mi lżej. pani psycholog prubuje nastawiac mnie na inne tropy myslenia i wywołać u mnie pozytywne nastawienie. Bo ponoć chociaz niewiadomo jak zle się czujesz to właśnie pozytywnym nastawieniem Możesz malymi kroczkami wszystko odwrócić w tą dobra stronę. ;) ja jestem na etapie znieniania właśnie tego swojego myślenia na to pozytywne.. po prostu wyciągać same pozytywny chociaż jest źle, ale też mi jeszcze to nie wychodzi tym bardziej przy meczacych mdłości ach i wymiotach; (
 
reklama
ja powiem wam dziewczyny ze mi ta psychoterapia pomaga.. ależę to może się też tym różnic ze ja chodziłam juz przed ciążą caly czas i teraz chodze nadal, nie muszę opowiadać wszystkiego od samego poczatku tylko mówię jak mi minal odtatnie tydzień czy dwa... przy tym może i trochę poplacze i pouzalam się nad sobą ale później jest mi lżej. pani psycholog prubuje nastawiac mnie na inne tropy myslenia i wywołać u mnie pozytywne nastawienie. Bo ponoć chociaz niewiadomo jak zle się czujesz to właśnie pozytywnym nastawieniem Możesz malymi kroczkami wszystko odwrócić w tą dobra stronę. ;) ja jestem na etapie znieniania właśnie tego swojego myślenia na to pozytywne.. po prostu wyciągać same pozytywny chociaż jest źle, ale też mi jeszcze to nie wychodzi tym bardziej przy meczacych mdłości ach i wymiotach; (

Oczywiście ze kontynuacja to co innego niż zaczynam od nowa. Jesli tobie to pomaga to chodź jak najbardziej . A co do pozyyywnego nastawienia to pani ma racje [emoji3] to jest tylko w naszych głowach ... i tylko my mozemy zmienić nastawienie i z tego wyjsć . W książkach które czytam tez sie jest ciagle podkreślane żeby sie nie katować tylko myślec pozytywnie o sobie przede wszystkim . Nie ze jestem głupia beznadziejna albo wariatka - tylko ze jestem chora zaburzona i mam prawi sie zle czuć ale to przejdzie . Żeby doceniać sie za podjęcie próby walki z choroba. Bo jednak robisz cos aby sobie pomoc a nie siedzisz na dupie i tylko płaczesz nad sobą .
 
izuskam a tobie jak idzie z tym pozytywnym nastawieniem? ja na przednim bardziej bym próbowała gdyby nie mdłości, wymioty, osłabienie i do tego jeszcze dziś ból glowy:(( tak to nie mam po prostu już sil; ((
 
Izuskam mogłabyś mi podać jakieś tytuły książek które czytasz wolę poczytać niż chodzić po psychologach raz spróbowałam i od razu się zrazilam stres i nie wiadomo co jeszcze ....
 
Izuskam mogłabyś mi podać jakieś tytuły książek które czytasz wolę poczytać niż chodzić po psychologach raz spróbowałam i od razu się zrazilam stres i nie wiadomo co jeszcze ....

Mi idzie raz lepiej raz gorzej ale po każdej porażce szybciej sie podnoszę . Wiec ogólnie nie jest zle . Wejdź sobie na blog szaffera jesli jeszcze go nie przerabiałas - to dobry początek . A czytałam tak: oswoić lęk judith bemis, strach i paniczny lęk roger baker i opanować lęk nie pamietam kogo - wszystko ściągnęłam z chomikuj
 
A ja mam dzisiaj dość intymne pytanie. CHODZI Mi o wasza wage ile przybralyscie do danego tygodnia ciąży bo ja obecnie jestem prawie w 17 tc. i przytyłam 2 kg a jak to u was wygląda?
 
Wiecie zaczęłam się trochę schizować mojąwwagą. Kolezanka powiedziała ze to za dużo że jej ginekolog powiedziała ze e pierwszych 20 tygodniach ciąży powinna przytyć tylko 1kg... I zaczynam się martwić :( :(
 
reklama
Wiecie zaczęłam się trochę schizować mojąwwagą. Kolezanka powiedziała ze to za dużo że jej ginekolog powiedziała ze e pierwszych 20 tygodniach ciąży powinna przytyć tylko 1kg... I zaczynam się martwić :( :(
Tylko nie oglupiej od tego kilograma, ty naprawdę robisz z tego problem czy z nas chcesz zrobić idiotki? Weź coś na przeczyszczenie i potem się zważ,to się okaże że schudlaś.Ja chyba będę twoje posty opuszczać... Nerwica, nerwicą ale ty przeginasz...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry