reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jestem bo nie można się użalać nad sobą, możemy sobie współczuć ale czasami trzeba wprost powiedzieć jak któraś już przesadza, czasami trzeba swoje odcierpiec żeby przyszedł lepszy dzień, myślisz że tego nie wiem.... Jestem nie tyle cięta co szczera bo pewnie to samo myślicie ale żeby napisać to brak odwagi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Tobie nawet to przeszkadza że dziewczyna nie zdążyła całego postu napisać...
Po to też jest ten temat żeby trochę się nad sobą pouzalac i pomagać sobie może jej to wygadanie się pomoże...
 
reklama
Masz rację Klara28 trxeba się wspierać a nie jeszcze dolowac to forum jest właśnie po to zeby móc się wyglądać bo tak naprawdę nikt inny nas nie zrozumie i dlatego tutaj założyłam konto.
A ja dzisiaj akurat potrzebuje takiego wsparcia bo znowu obudzilam się z glupimy myslami i złym samopoczuciem ale wczoraj bylq mała kłótnia z siostra męża o której wam już pisalam i dzisiaj to przeżywam. Nie wiem czemu taka jestem przezyeam takie nie znaczące głupoty i potem nakrecsm się jeszcze bardziej na to ze dam rady z dzieckiem porodem itd. Często ja taka jestem może dać mi jakąś rade?
 
iwi nie przejmuj się czyimś gadaniem, na pewno dasz rade sobie z dzidziusiem. wiem z własnego doświadczenia. wiem ze jest strach przed nieznanym (bo chyba to Twoja pierwsza ciaza o ile się nie mylę? ) ale jak juz zaczniesz obcowac z dzieckiem to wszystko przyjdzie samo. Zobaczysz. glowa do gory;)
 
Dokładnie Iwi Karola ma rację wszystko będzie dobrze. Jak zobaczysz dzidziusia to Ci napewno wszystkie wątpliwości przejdą :)
 
Iwi dziewczyny mają rację dasz sobie radę bez problemu.Każda z nas boi się nie znanego ale uwierz mi to nic trudnego.Ja jak byłam w ciazy z pierwszą córką to nie wiedziałam jak podnieść dziecko co dopiero zmienić pieluche. Wcześniej nie miałam żadnego kontaktu z dziećmi. A teraz moja córka ma prawie 4 lata żyje i miewa się dobrze....
 
Dzięki za dobre słowa ale wiecie ja zawsze miałam w swoom życiu tak że jak cos ważnego się działowe to miałam nawrot ostatnio 4 lata przed ślubem bo tak się stresowalam aamym slubem i rym jak moje życie będzie wyglądało po że myślałam że odwolam ślub tetaz jak jestem w ciąży to znowu tak mam tylko na szczęście mniej intesywnie niz przed ślubem...
 
Dzięki za dobre słowa ale wiecie ja zawsze miałam w swoom życiu tak że jak cos ważnego się działowe to miałam nawrot ostatnio 4 lata przed ślubem bo tak się stresowalam aamym slubem i rym jak moje życie będzie wyglądało po że myślałam że odwolam ślub tetaz jak jestem w ciąży to znowu tak mam tylko na szczęście mniej intesywnie niz przed ślubem...
Mi się właśnie zaczęła nerwica przed ślubem za dużo stresu i wszystko się skumulowalo...
 
reklama
Do góry