reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja mam jeszcze bardzo mało ruchu, nie chce mi się iść na spacer i jest dzień że przeleze go w łóżku przed telewizorem.

....
 
reklama
Witajcie Kochane po przerwie. Ja już urodziłam :-) Wszystko jest w porządku. Córka dostała 10 punktów, urodziła się w 3 godziny, jest zdrowa, piękna i silna (3200 g, 55 cm). Apetyt ma za dwoje, więc trudno u niej dostrzec jakikolwiek wpływ mojego stresu podczas ciąży.
Dopadł mnie wprawdzie teraz baby blues i humor mam nietęgi, ale mam nadzieję, że to szybko minie. Zresztą mam tyle na głowie, że czasem nie mam kiedy o tym dłużej pomyśleć.
Trzymam za Was kciuki i życzę Wam wytrwałości i sił.
 
Vittoria! Gratulacje super że wszystko jest ok z małą. Ja się właśnie najbardziej tego boję że mój stres źle wpłynie na mojego synka. Ale pocieszyłam mnie dzięki wielkie że się odezwałaś
 
A o dziecko sie nie boisz? Ja chodze do psychiatry i po ciazy pojde na psychoterapie juz dawno powinnam byla isc...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem jak wam to napisać żeby nie wyjść na wyrodna matkę, martwię się o dziecko w tym stopniu żeby nie zaszkodzić mu świadomie... A jak dziecko pojawi się na świecie to wtedy będę się cieszyć bo wszystko może się zdarzyć. Ja pierwsza ciążę poroniłam i może dlatego nie cieszy mnie ciąża...

....
 
Ja już na drugą ciążę się raczej nie zdecyduje nie po tym co mnie spotyka w tej. Widocznie nie jestem stworzona do rodzenia dzieci. Pragnę tylko z całego serca żeby moj synek urodził się zdrowiutki a ja będę najszczęśliwszą osobą na świecie.
 
Ja to chociaz bym chciała te noce przesypiac normalnie to przynajmniej byla bym wypoczeta a tak to sie nie wysypiam i to tez wplywa na samopoczucie i nastrój

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosiu, moja przyjaciolka miala fatalne dwie ciaze, a ostatnio zaczęła mi wspominac o trzecim dziecku, bo twierdzi ze wszystko da się przeżyć:)
Moja siostra cioteczna miala depresję w drugiej ciąży, w trzeciej czuła się dobrze i jest bardzo szczęśliwa:)
Asiu zgadzam się ze sen daje siłę ale uwierz mi znalazlabys inny powod do zmartwień, chyba mamy taką naturę:)
 
Do góry