reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Asia nie wyobrażam sobie jak to jest być w takim letargu cały czas. Ja mam to coś od 3 miesięcy i już mam dość. Szczerze powiem nie wiem jak przetrwać kolejne 2 miesiące. A co jeśli nerwica zostanie po porodzie
 
reklama
Hej.Mogę do Was dołączyć? Co prawda nie jestem w ciąży ale mam trójke dzieci i mam prawdopodobnie nerwicę lękową,piszę prawdopodobnie bo u lekarza jeszcze nie byłam ale objawy mam juz od kilku lat raz jest gorzej raz lepiej.
 
Gosiu najgorzej się wkurzam kiedy mówią, że z nerwicą trzeba nauczyć się żyć. .. bo ja ją mam od 3 lat i mi się wydaje że nie da się do niej przyzwyczaić:( kilkumiesieczne okresy przerwy w chorobie to jest dla mnie raj i wtedy doceniam wszystko co mam w życiu.
 
Anek pewnie ze możesz do nas dołączyć:) jako mama trójki dzieci będziesz nam dawala cenne wskazówki:)
Dziewczyny ja uważam ze nerwicy nie da się wyleczyć bez terapii, gdzies głęboko w nas siedzą ukryte emocje i przeżycia, które trzeba przepracować.
 
Ja jak narazie trochę się przyzwyczaiłam jak mam ataki lęku staram się zacząc mysleć o czym innym i jakos atak mija.Boje sie natomiast ze kiedys bedzie gorzej i juz sama sobie z tym nie bede radzić.
 
Dziewczyny ja mam dzisiaj jakies głupie myśli, lęk ze coś sobie zrobie, skąd to cholerstwo się bierze. ...:( byłam u kosmetyczki a ona do mnie mówi, ze ma nerwicę, to już mi ręce opadły. Potem przyszła dziewczyna na strzyżenie i zaczęła mi mówić że źle się czuła psychicznie w ciąży i ciagle płakała i że to na pewno wina hormonów. ...rozmowa z nią mnie podbudowala bo mówiła ze to po prostu trzeba przetrwać.
 
Hej Anek, ja sie zmagam z tym cholerstwem 10 lat i tylko leki bralam. Teraz wiem ze bede musiala isc na terapie bo leki tylko usypiaja tą chorobę a gdy odstawilam wszystko wrocilo...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak wam minął dzień? U mnie jakos kiepsko. ...caly czas glupie mysli i uczucie lęku, potem pojawia sie bezradność i beznadzieja. ...strach ze to nigdy nie minie....
 
Do góry