reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ale ja też ostatnio słabiej sypiam, wieczorem nie mogę zasnąć,a potem leżymy do 11( bo u nas są właśnie ferie i nie muszę do przedszkola gnać) a gdybym zasnęła w ciągu dnia to już koniec...


....
 
reklama
Dziewczyny po dzisiejszym kiepskim dniu już mam zły nastrój przed jutrzejszym. Idę jutro na badania do przychodni a potem odwiedzę koleżankę więc trochę przedpołudnia mi zleci. Obym tylko nie siedziała sama w domu. Chciałabym się jakoś nastawić pozytywnie ale mam tylko czarne myśli w głowie.
 
Hejka! Nocka znowu stresująca dziś w nocy patrzyłam na zegarek co ile się budzę i okazało się że co godzinę. Potem usypianie budzenie i tak do rana. Jestem cała w nerwach chyba zacznę brać coś na uspokojenie codziennie może to będzie mniej szkodliwe niż moje nerwy. A ostatnio coś mnie brzuch pobolewa. Dobrze że w piątek do lekarza idę. Idę dziś na cały dzień do siostry mama tam jest posiedzę z nią i może dzionek jakoś się ześlizgnie, potem chłop wróci z pracy. Tak jak powiedziala justi trzeba traktować każdy przeżyty dzień jak zwycięstwo.
 
Asia mnie też ostatnio puls szwankuje budzę się w nocy wystraszona serce wali. Wczoraj przy gotowaniu tak mi zaczęło serce walić że aż mi się słabo zrobiło. Oczywiście towarzyszyła tej sytuacji panika. Wpadam w nią i jest tylko gorzej
 
Hej, ja o dziwo w nocy czuję się dobrze, nawet jak się przebudzę tak jak dzisiaj od 3 do 6. Dziewczyny umowilam sie dzisiaj do kosmetyczki na manicure bo juz nie mogę patrzeć na swoje paznokcie. Pomyslalam ze może warto sprawiac sobie codziennie jakąś małą przyjemność. Wczoraj wieczorem mialam kapiel w soli borowinowej i naprawdę czułam się odprezona i zasnelam jak male dziecko.
Pomyślcie o tym. ...wiem że trudno się zmobilizować. ...
 
Justi ja codziennie biorę kąpiel w solach i nic mi to nie pomaga. Dziś w nocy znowu zaczęłam spazmować aż mężowi ciśnienie skoczyło. Dobry pomysł z tą kosmetyczką pewnie cię odpręży. Teraz siedzę sobie z mamą na razie jest dobrze
 
Dziewczyny ja powiem wam szczerze ze juz jestem tym wszystkim zmeczona myslalam ze to co mialam 10 lat temu ten horror nigdy nie wroci....

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry