reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny może dzisiaj jest taki dzień....Bo ja też mam jakiegoś doła...Boję się przyszłości, czy dam sobie radę z opieką nad dziećmi, jak to wszystko zniosę, czy podołam nowym obowiązkom, a co jeśli coś mi się stanie....Czasami wydaję mi się że nie mam siły na to wszystko. Byłam tak optymistycznie nastawiona do ciąży, tak bardzo marzyłam o dziecku, a teraz...masa wątpliwości. Boję się że będę nieszczęśliwa....Czy też macie takie wątpliwości?
 
reklama
Asiu ja czasami myślę, że to była błędna decyzja ale jak patrzę się na mojego starszego synka to również w ciąży miałam mieszane uczucia a teraz kocham go ponad życie. Zazdroszczę kobietom które wstają rano, masują się po brzuszku, idą na pilates, są uśmiechnięte od ucha do ucha i nie mogą doczekać się narodzin dziecka.
 
Justi nie ma takich kobiet, my za dużo narzekamy i się nakrecamy.... A myślę że gdybyśmy się zobaczyły w galerii uśmiechnięte to zazdrościlybysmy sobie nawzajem...

....
 
Najgorsze jest właśnie to, że my oceniamy ludzi po wyglądzie. Mi się wydaję że wszystkie kobiety wokół mnie w ciąży są w znakomitej formie, cieszą się tym czasem i nie robią nic innego tylko wybierają ciuszki dla swojego dziecka i urządzają pokoik.
 
Mi to wcale nie w głowie, żadne ciuszki sruszki jak czytałam forum majowe mamy to tak mnie wkurzają te ich rozmowy że zrezygnowałam z czytania i pisania....

....
 
Dziewczyny pól godz temu mialam taki napad paniki straszliwy ze myslalam że zaraz umrę, duszno mi sie zrobilo serce mi walilo i w glowie metlik takie odrealnienie. Dobrze ze rodzice byli bo sama bym nie dala rady

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia trzymaj się, nic ci nie jest. Głęboko oddychać i głowa do góry!!!!

....
 
reklama
Nie stracisz już jest ok... Relaks teraz, już starczy atrakcji na dziś!!!

....
 
Do góry