reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Kuba jest z nami od godziny 13.24. 56cm, 3170g. Wszystkie dzieci cichutko tylko on krzykacz, mam nadzieję, że taka jego natura, a nie konsekwencje nerwicy [emoji14] Rana po cc już zaczyna doskwierać, a to dopiero początek zabawy...
Ojej. Szybko Ci zrobili cc. Gratulacje!!!
 
Ika gratulacje moja droga. Kolejna mamuska:-) :)
Się nie mogę doczekać aż ja wam napiszę że już urodziłam...
Jak się czujecie ciężarówki? U mnie tak sobie ale staram się sobie radzić jak najlepiej potrafię
 
reklama
Lilka pozdrawia wszystkie dziewczyny.:)
IMG_20190405_090303.jpg

Ja chyba dostalam depresji po tym strasznym porodzie. Nie karmie jej cyckiem tylko odciagam i robie sobie wyrzuty... Nie mam siły jej karmic godzinami, bo ma z tym problem. Butelke szybko zalapala. Wszystko mnie boli, oby to szybko minelo bo ona potrzebuje szczesliwej mamy, a nie takiego cienia czlowieka
 
Do góry