reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja zaczynam odliczanie od 30 w dół albo zaczynam coś robić. Powiem Ci że olane odchodzą. Średnio wierzyłam w takie metody o których czytałam a jednak
Każdy sposób który działa jest dobry. Muszę spróbować z tym odliczaniem.
Ja skupiam się na oddechu by uspokoić pracę serca
 
Mój „malutki” ma już 4,2 cm, wyszło mi z usg jakbym kończyła 11 tydzień a ja dopiero zaczynam. Niezły to jest widok ze takie maleństwo macha rączkami i nóżkami i tak śmiesznie podskakuje :)
To na pewno cudowny widok. I daje powera :D trzeba dotrwać do końca a potem jeśli będzie taka potrzeba powrót do leków :)
 
Jestem w 22 tc i dopiero wczoraj sie dowiedzialam ze bedzie chlopczyk! Nie spodziewalam sie zupelnie ale ciesze sie najbardziej na swiecie:)a co do negatywnych mysli to ciagle gdzies kraza, nie jest latwo...to prawdziwy bój:-p
 
reklama
Do góry