reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
U mnie wsrod wszystkich przyjaciol i znajomych bliskich jest tylko jedna para po slubie plus my i tylko ta para ma dziecko plus my w drodze. Zauwazam ze nie jest fajne zakladanie rodziny w "tak mlodym wieku" i widze ze nikt nie dazy ku temu:-p
Kurcze bo teraz jest tyle opcji na podróżowanie i inne atrakcje no i jakos by człowiek chciał zapewnić temu dziecku jakis komfort życia, ze się to wszystko przesuwa :) ja to jeszcze rok temu niespecjalnie się do tego paliłam a przekonała mnie ciąża mojej najbliższej przyjaciółki
 
Kurcze bo teraz jest tyle opcji na podróżowanie i inne atrakcje no i jakos by człowiek chciał zapewnić temu dziecku jakis komfort życia, ze się to wszystko przesuwa :) ja to jeszcze rok temu niespecjalnie się do tego paliłam a przekonała mnie ciąża mojej najbliższej przyjaciółki
Ale jak to?:) co konkretnie spowodowalo taka decyzje? Bo mi mowia ze dziecko wywraca caly swiat do gory nogami i roznie bywa- raz jest lepiej, a raz gorzej:-d
 
Oj ja za niedługo 33 i 4 dziecko. Pierwsza córkę urodziłam mając 23 lata i nie uważam że to wcześnie. Kazdy ma inne podejście w tej sprawie
 
Kuba jest z nami od godziny 13.24. 56cm, 3170g. Wszystkie dzieci cichutko tylko on krzykacz, mam nadzieję, że taka jego natura, a nie konsekwencje nerwicy :p Rana po cc już zaczyna doskwierać, a to dopiero początek zabawy...
 
reklama
Kuba jest z nami od godziny 13.24. 56cm, 3170g. Wszystkie dzieci cichutko tylko on krzykacz, mam nadzieję, że taka jego natura, a nie konsekwencje nerwicy :p Rana po cc już zaczyna doskwierać, a to dopiero początek zabawy...
Kuba jest z nami od godziny 13.24. 56cm, 3170g. Wszystkie dzieci cichutko tylko on krzykacz, mam nadzieję, że taka jego natura, a nie konsekwencje nerwicy :p Rana po cc już zaczyna doskwierać, a to dopiero początek zabawy...
super...gratulacje...życzę zdrówka dla Ciebie i maluszka...:)
 
Do góry