reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hejka kochane ja już 34+3 tydzień stres przed porodem ogromny ale też lęki. Ze dopadnie mnie depresja i myśli straszą że może swojego dziecka nie pokocham. I myśl że ja go może wgl nie chcem miała któraś tak? Pomóżcie. Nie chcę tak myśleć ale to jest silniejsze
:(
Moja droga ja 28 TC a mam dokładnie tak samo jak ty. To chyba poprostu trzeba przejść. Damy rady
 
reklama
Lilka urodzila sie 31.03.19
54cm, 3100
Porod byl wywolany balonem, od 21 w sobote meczylam sie z nim do 8 rano. To byla tragedia. Pozniej oksytocyna i nastepne godziny krzyku. Rozwarcie zatrzymalo sie na 8cm i nie chciala wyjsc, skonczylo sie cc dopiero o 15:30 w niedziele......
Jest wspaniala :):):) i tylko to mi rekompensuje traume ze szpitala.
Cudowna gratulacje!!!!
 
Ja dziś zaczęłam 11 tydzień, po południu mam wizytę u gina. Za 2 tygi te usg po 1 trymestrze, tak sobie myśle ze jak okaże się ze wszystko dobrze, to może trochę odetchne
 
Oj od czego by tu zacząć;-)
Ja mam straszne kołatania serca, takie jakby duszności. Do tego takie jakby dziwne uczucie w głowie, nie wiem jak to nazwać- mrowienie? No i oczywiście ucisk w klatce piersiowej.
Noo to u mnie podobnie tylko ja nie biorę żadnych leków ale teraz najczęściej męczą mnie te myśli a ty jak sobie z nimi radzisz?
 
Oj od czego by tu zacząć;-)
Ja mam straszne kołatania serca, takie jakby duszności. Do tego takie jakby dziwne uczucie w głowie, nie wiem jak to nazwać- mrowienie? No i oczywiście ucisk w klatce piersiowej.
Noo to u mnie podobnie tylko ja nie biorę żadnych leków ale teraz najczęściej męczą mnie te myśli a ty jak sobie z nimi radzisz
Noo to u mnie podobnie tylko ja nie biorę żadnych leków ale teraz najczęściej męczą mnie te myśli a ty jak sobie z nimi radzisz?
[/QUOTE
Oj od czego by tu zacząć;-)
Ja mam straszne kołatania serca, takie jakby duszności. Do tego takie jakby dziwne uczucie w głowie, nie wiem jak to nazwać- mrowienie? No i oczywiście ucisk w klatce piersiowej.
Strasznie się tych myśli boję że aż w tyłku mnie coś łapie :(
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, czy któraś z Was brała przed ciążą lek Trittico CR na bezsenność?
Po poronieniu mam kłopot ze snem i w końcu zdecydowałam się na rozpoczęcie kuracji.
Moja bezsenność spowodowana jest raczej stresem z powodu braku snu, więc to takie nakręcanie się..
Bardzo chciałabym zajść w ciąże, ale wiem, że na razie muszę się wykurować.
Jakie macie wspomnienia z tym lekiem? Jakie dawki brałyście i czy długo się leczyłyście?
 
Do góry