reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Jeżeli jest aż tak bardzo źle i nic nie przechodzi to może jedź do szpitala podadzą ci coś odpowiedniejszego pewnie zatrzymają na parę dni ale od razu zrobią konsultacje i powiedzą co i jak
W naszym szpitalu bym jeszcze wiekszej nerwicy dostala, mam wrazenie ze oni nie wiedza co to ciezarna z nerwica...
 
Ale mam kaszel, gardlo mi peka. I skurcze, ale jeszcze rzadko i nie bardzo mocne :/ porod z takim chorobskiem zapowiada sie jeszcze lepiej niz myslalam :/
 
a ja spuchłam przy zębie.... po prostu wspaniale... 9 miesiąc ciąży i stan zapalny zęba.
Nie wiem co teraz zrobię,bo ja u dentysty zejdę, nie dam rady z moim tętnem.
Dlaczego ja mam takiego pecha :(
 
a ja spuchłam przy zębie.... po prostu wspaniale... 9 miesiąc ciąży i stan zapalny zęba.
Nie wiem co teraz zrobię,bo ja u dentysty zejdę, nie dam rady z moim tętnem.
Dlaczego ja mam takiego pecha :(

Mi w ciazy tak posypaly sie zeby, ze bylam chyba z 15 razy u dentysty. :/ I dalej bola te ktore niby sa wyleczone wiec cdn.

Mialas jakies badania kardiologiczne ? Ja po ciazy sie zapisuje
 
Mi w ciazy tak posypaly sie zeby, ze bylam chyba z 15 razy u dentysty. :/ I dalej bola te ktore niby sa wyleczone wiec cdn.

Mialas jakies badania kardiologiczne ? Ja po ciazy sie zapisuje

miałam, serce mam zdrowe, to objaw lękowy, który zresztą pojawił się dopiero w ciąży
 
miałam, serce mam zdrowe, to objaw lękowy, który zresztą pojawił się dopiero w ciąży

Wiec pozostaje isc do dentysty. Lepiej to wyleczyc, bo zaraz crp poleci i wgl od zeba to rozne dziadostwa sie dzieja.
Mi lekarz kazal pilnowac cisnienia. Dobrze, ze poki co nie bylo tragedii, bo pewnie bylby szpital :/
 
reklama
Wiec pozostaje isc do dentysty. Lepiej to wyleczyc, bo zaraz crp poleci i wgl od zeba to rozne dziadostwa sie dzieja.
Mi lekarz kazal pilnowac cisnienia. Dobrze, ze poki co nie bylo tragedii, bo pewnie bylby szpital :/

tylko jak iść do dentysty jak się ma takie tętno :( wiem, że taki stan zapalny to bardzo źle, chyba zadzwonię do swojego gina i zapytam co robić
 
Do góry