reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziekuje za rady, pierwszy raz mam tak silny atak w tej ciąży... serce mi chce wyskoczyc od rana brzuch napisty jak skala w ogole cala napieta jestem pomimo tego ze wzielam 3×2 mg relanium boje sie ze jak tak dalej pojdzie tonie donosze tej ciazy....
 
Dziekuje za rady, pierwszy raz mam tak silny atak w tej ciąży... serce mi chce wyskoczyc od rana brzuch napisty jak skala w ogole cala napieta jestem pomimo tego ze wzielam 3×2 mg relanium boje sie ze jak tak dalej pojdzie tonie donosze tej ciazy....
Jeżeli jest aż tak bardzo źle i nic nie przechodzi to może jedź do szpitala podadzą ci coś odpowiedniejszego pewnie zatrzymają na parę dni ale od razu zrobią konsultacje i powiedzą co i jak
 
Dziekuje za rady, pierwszy raz mam tak silny atak w tej ciąży... serce mi chce wyskoczyc od rana brzuch napisty jak skala w ogole cala napieta jestem pomimo tego ze wzielam 3×2 mg relanium boje sie ze jak tak dalej pojdzie tonie donosze tej ciazy....

Pamietaj, zeby nie masowac brzucha. Kobiety maja taki odruch, a on wzmaga skurcze macicy i twardnienie. Dotykaj jak tylko musisz. A co lekarz mowi na to ?
 
reklama
Serio pomaga? Muszę spróbować kiedyś, szkoda, że prysznic odpada, ale kran ogarnę.

Ja mialam uczucie, ze zaraz zemdleje umre i wgl przestaje oddychac. Wtedy zaczynalam biegac po mieszkaniu w panice. Pozniej ktos mnie uswiadomil, ze jesli czuje przy tym szybkie bicie serca to zemdlec sie nie da , nawet z medycznego punktu widzenia :p w tej bieganinie zaczelam kiedys plukac twarz zimna woda i zauwazylam ze to pomaga sie ogarnac. Trzymalam dlonie pod woda i glebokie wdechy. Te ataki przechodza zaraz jak czlowiek sie czyms zajmie.
 
Do góry