reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy konsultowalyscie branie tej setraliny z waszymi ginami??? Bo u mnie jest masakra z dnia na dzien coraz gorzej, nie radze sobie kompletnie wizyte u gina mam w przyszlym tyg a wczesniej nie konsultowalam z nim branie tego leku. Powiedzcie mi jeszcze czy bardzo na poczatku brania sa nasilone objawy, bo ja mam okropna nerwice teraz i nie wyobrazam sobie mocniejszych atakow po tym leku.
 
Mi 2 lekarzy psychiatrów zaznaczylo, ze w ciazy nie przepiszą zadnych lekow to i tak, ze trafiliście na takich ktorzy nie maja z tym problemu. A co do gina, mysle ze powinien wiedziec jaka jest sytuacja.
Tak wgl dziewczyny, nie czujecie sie lepiej jak robi sie cieplo ? Dla mnie zawsze najgorsza jest jesien, zima.. ale w lecie jest duza poprawa, mam co robic nie siedze i nie mysle.
 
Mi 2 lekarzy psychiatrów zaznaczylo, ze w ciazy nie przepiszą zadnych lekow to i tak, ze trafiliście na takich ktorzy nie maja z tym problemu. A co do gina, mysle ze powinien wiedziec jaka jest sytuacja.
Tak wgl dziewczyny, nie czujecie sie lepiej jak robi sie cieplo ? Dla mnie zawsze najgorsza jest jesien, zima.. ale w lecie jest duza poprawa, mam co robic nie siedze i nie mysle.
U mnie nasilało się właśnie w tym okresie przejściowym jak już zaczynało się ciepło robić
 
Mi 2 lekarzy psychiatrów zaznaczylo, ze w ciazy nie przepiszą zadnych lekow to i tak, ze trafiliście na takich ktorzy nie maja z tym problemu. A co do gina, mysle ze powinien wiedziec jaka jest sytuacja.
Tak wgl dziewczyny, nie czujecie sie lepiej jak robi sie cieplo ? Dla mnie zawsze najgorsza jest jesien, zima.. ale w lecie jest duza poprawa, mam co robic nie siedze i nie mysle.
To pora zmienic psychiatrów...
 
Dzieki nim nie biore lekow. Wzielam sobie do głowy, ze juz wiecej nie bede i mysle, ze to dobra decyzja. Sa zalamania, ale trzeba byc silnym.
Osobiscie jestem przeciw brania w ciazy, wiec nawet nie szukalam takiego ktory bedzie przychylny.
Oczywiscie, ze tak, ale niestety nie zawsze sie da. Nie wiem czy gdybys miala objawy twardniejacego brzucha w ciazy, czego Ci nie zycze bo jest to cos okropnego, to czy wytrzymalabys bez lekow. Pol roku wytrzymalam bez, do momentu tego objawu. Inaczej to wszystko wyglada w ciazu martwisz sie za 2. W ktorym tyg jestes?? I jakie masz objawy nerwicy?
 
Oczywiscie, ze tak, ale niestety nie zawsze sie da. Nie wiem czy gdybys miala objawy twardniejacego brzucha w ciazy, czego Ci nie zycze bo jest to cos okropnego, to czy wytrzymalabys bez lekow. Pol roku wytrzymalam bez, do momentu tego objawu. Inaczej to wszystko wyglada w ciazu martwisz sie za 2. W ktorym tyg jestes?? I jakie masz objawy nerwicy?

38t. Brzuch tez twardnial. Mialam bole brzucha, ze prawie mdlalam, biegunki, wymioty wszystko co mozliwe. Nerwica u mnie to jeszcze ataki dusznosci, kolatania serca, panika, lek. Po tych objawach doszla fobia spoleczna i uczucie umierania.

Teraz jak mam skurcze to dopiero jest panika. Co do tego twardnienia po 20 tygodniu sie zdarza czesto. Bierz magnez i poki sie nic nie dzieje innego z szyjka, bez krwawien itp to raczej nie ma sie co martwic.
 
reklama
38t. Brzuch tez twardnial. Mialam bole brzucha, ze prawie mdlalam, biegunki, wymioty wszystko co mozliwe. Nerwica u mnie to jeszcze ataki dusznosci, kolatania serca, panika, lek. Po tych objawach doszla fobia spoleczna i uczucie umierania.

Teraz jak mam skurcze to dopiero jest panika. Co do tego twardnienia po 20 tygodniu sie zdarza czesto. Bierz magnez i poki sie nic nie dzieje innego z szyjka, bez krwawien itp to raczej nie ma sie co martwic.
To objawy takie jak moje, to zwracam honor ze to wytrzymalas...i to bez leków...tak tylko ja mam te twardniecia jak mam stres potrafi trwac caly dzien i tym sie nakrecam. Magnez biore 3×2. Jak Ty to wytrzymalas?? Nawet doraznie nic nie bralas ????
 
Do góry