reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

DziewcYny czemu rano mam nerwice depresje leki a ok 13 przemija wraca mi humor czy to sprawa hydroksyzyny ze robi sie coraz lepuej czy hormony maja z tym cos potem jeszcze bezsenna noc koszmar
 
reklama
Dziwczyny ile razy mozna brac hydroksyzyne w ciaży
hej....ja brałam raz dziennie 10mg ale tylko po to żeby coś zjeść.....żeby wyciszyła na chwilę lęki....najdłużej brałam 5 dni po kolei....nie brałam na noc...ale w szpitalu dali mi 25mg na noc i sen był taki sam no i do popołudnia następnego dnia byłam nie do życia.....
 
Próbuje sobie zająć głowę....kupiłam poszewki na jaśki i takie tam wyszywanie tworzę dla mojego maluszka....niestety nie mogę dodać zdjęcia bo jakieś błędy pokazuje....ale wychodzi fajnie....
 
Hej. Moj psychiatra kaze mi miesiac przed porodem odtawic zotral 100mg. Ogolnie to od listopada go biore i szalu nie ma. Lęk jest codziennie. Jestem w 34tc i wolalabym nie odstawiac bo jak teraz nie moge sobie poradzic to co to bedzie jak zaczne odstawiac? Mogłybyście wypowiedziec sie w tej kwestii? P.s czy ktoras z Was do porodu jechała po środkach uspakajacych?
witam dziewczynki :)
jeszcze nie tak dawno przechodziłam przez to co Wy a teraz moja 7miesieczna slicznotka leży sobie obok mnie :)
ULOBARTKA wiec jesli chodzi o odstawienie w ostatnim miesiacu hmm troszke długi czas przewaznie dziewczyny wypowiadały sie ze 2 tyg przed porodem,aby dziecko niemiało efektów odstawiennych,ja brałam asertin i nieodstawiałam,i z mało po porodzie było wszystko w porzadku :) wielu dziewczynom tez nie udało sie odstawić i nic sie nie działo z dzieciątkiem, ZOTRAL to tez sertralina wiec najbezpieczniejsza w ciąży,ale to twoja decyzja zobaczysz jak bedziesz sie czuła i czy podołasz.moj psyhiatra tez kazał mi odstawic przed porodem,ale mój ginekolog prowadzący dał mi wolną ręke,bo juz prowadził takie przypadki jak mój :)
 
jaką dawkę sertraliny bierzesz...bo ja 50 i dwa dni lepiej dwa gorzej....biorę dopiero od 11 stycznia...może się jeszcze nie rozkręciła dobrze albo dawka za mała.....
Też biorę 50, ogólnie było już całkiem całkiem, pozostał jeszcze smutek...ale może dlatego że zmniejszam mianseryne...nie wiem już sama, ciężko wyczuć.
 
Hej dziewczyny.
Moja mała ma 16 dni, a od 3 jest jakoś ciężko. Przeziębiłam się, mega katar, osłabienie i wieczorem gorączka ;( do tego noce ciężkie, po średnio co 1,5h pobudka i powiem Wam, że jestem padnięta na maxa. Dopadł mnie ból dwóch zębów na raz, byłam u dentysty to nie ma ubytku a boli ;(( od kp sutki też bolą..i przez to wszystko albo nerwiczka wraca albo dopadł mnie typowy baby blues. Rycze prawie cały czas, kocham nad życie córke, ale uswiadomiłam sobie, że już nic nie będzie jak było. Nawet z domu nie mogę wyjść "od tak"... przez złe samopoczucie fizyczne zaczęłam mieć natrętne myśli, poczucie że umieram, że coś mi jest... ;(
Na szczęście w tym wszystkim mimo, że ledwo co i z wielkim trudem wstaje i zajmuje się dzieckiem. A i tak mam wyrzuty, że zła matka ze mnie jak tylko mała zapłacze, a ja nie wiem dlaczego ehh.
Jestem na dawce 0,25 asentry. Nie wiem czy do 0,50 nie wrócić. Chociaż moja psychiatra całkiem kazała odstawić jak karmię..
Tak bym chciała być radosną mamą.. a nie kupą nieszczęścia.
 
Hej dziewczyny.
Moja mała ma 16 dni, a od 3 jest jakoś ciężko. Przeziębiłam się, mega katar, osłabienie i wieczorem gorączka ;( do tego noce ciężkie, po średnio co 1,5h pobudka i powiem Wam, że jestem padnięta na maxa. Dopadł mnie ból dwóch zębów na raz, byłam u dentysty to nie ma ubytku a boli ;(( od kp sutki też bolą..i przez to wszystko albo nerwiczka wraca albo dopadł mnie typowy baby blues. Rycze prawie cały czas, kocham nad życie córke, ale uswiadomiłam sobie, że już nic nie będzie jak było. Nawet z domu nie mogę wyjść "od tak"... przez złe samopoczucie fizyczne zaczęłam mieć natrętne myśli, poczucie że umieram, że coś mi jest... ;(
Na szczęście w tym wszystkim mimo, że ledwo co i z wielkim trudem wstaje i zajmuje się dzieckiem. A i tak mam wyrzuty, że zła matka ze mnie jak tylko mała zapłacze, a ja nie wiem dlaczego ehh.
Jestem na dawce 0,25 asentry. Nie wiem czy do 0,50 nie wrócić. Chociaż moja psychiatra całkiem kazała odstawić jak karmię..
Tak bym chciała być radosną mamą.. a nie kupą nieszczęścia.

Szczerze? Zwiększaj dawkę i przejdź na karmienie mm
 
reklama
Dziewczyny mi tez psychiatra kazal odstawic seronil przez porodem natomiast dzis rozmawialam z ginekologiem ktory uznal ,ze nie ma takiej koniecznosci.Jeej,nastawiona bylam na porod naturalny,ale okazalo sie ,ze mam zwapnione lozysko i 7-go jade na cesarke.Bojeee siee!!!!
 
Do góry