reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Kochane doradzcie mi bo to już za miesiąc a ja nie mam pojęcia jakie imię :o myślę nad Karol, Nikodem, Stanisław... które wybrać ? Chyba, że chcecie mi polecić jakieś inne, dodam, że w domu mam już Olka (Aleksander) :)
Olek to było moje imie dla chłopca :) podoba mi się jeszcze Maksymilian, Robert, Ksawery, Szymon.a z tych co wymieniłaś Karol ;)
Każdy ma inny gust co do imion. Może jak spojrzysz na małego będziesz wiedziała.
 
reklama
Hydroxyzyne brałam nie raz w ciąży w gorszych dniach. Lekarz zapewniał, że jest bezpieczna.
Również miałam mega problemy z jedzeniem. Jadłam na siłe, małe porcje ale starałam się wciskać w siebie tylko to co zdrowe. Gin powiedziała, że najważniejsze żeby dziecko rosło prawidłowo.
Jestem z Łodzi więc nie znam z Wawy lekarzy. Ale dziewczyny pisały o kimś jakiś czas temu, byś się musiała w postach cofnąć, bo nie pamiętam która polecała..
powodzenia!
dziękuje bardzo.....nie wcisne nic na siłę bo mam odruch wymiotny......i mnie bardzo morduje .......nawet patrzeć na jedzenie nie mogę......a ile razy dziennie brałaś hydro...
 
Olek to było moje imie dla chłopca :) podoba mi się jeszcze Maksymilian, Robert, Ksawery, Szymon.a z tych co wymieniłaś Karol ;)
Każdy ma inny gust co do imion. Może jak spojrzysz na małego będziesz wiedziała.
Jeżeli mogę się wtrącić to mi podoba się Nikodem.....ale dla swojego synka wybrałam Antoni {Antek, Antoś}
 
dziękuje bardzo.....nie wcisne nic na siłę bo mam odruch wymiotny......i mnie bardzo morduje .......nawet patrzeć na jedzenie nie mogę......a ile razy dziennie brałaś hydro...
Też miałam taki odruch...Czasem na samą myśl o jedzeniu zwracałam. Ale starałam się np pół banana zjeść, czasem 30min mi to zajmowało...albo garstkę orzechów, trochę jogurtu, piłam actimel...Musisz jakiś swój sposób znaleźć żeby jeść chociaż troszkę.
Hydro brałam raz dziennie. Nawet jak nie pomogła do końca, to nie brałam nigdy drugiej tabletki. A od 14tc biorę asentrę, bo źle się czułam ciągle i całe dnie więc bym musiała chyba codzień hydro łykać, która pomaga doraźnie w sumie.
 
Też miałam taki odruch...Czasem na samą myśl o jedzeniu zwracałam. Ale starałam się np pół banana zjeść, czasem 30min mi to zajmowało...albo garstkę orzechów, trochę jogurtu, piłam actimel...Musisz jakiś swój sposób znaleźć żeby jeść chociaż troszkę.
Hydro brałam raz dziennie. Nawet jak nie pomogła do końca, to nie brałam nigdy drugiej tabletki. A od 14tc biorę asentrę, bo źle się czułam ciągle i całe dnie więc bym musiała chyba codzień hydro łykać, która pomaga doraźnie w sumie.
Jak mogę jeszcze zapytać...czy jak bierzesz tą asentrę to nie masz takich napadów lęlowych....i dzieki za podpowiedź cofnęłam się w postach i znalazłam panią doktor....:)
 
Jak mogę jeszcze zapytać...czy jak bierzesz tą asentrę to nie masz takich napadów lęlowych....i dzieki za podpowiedź cofnęłam się w postach i znalazłam panią doktor....:)
No właśnie nie mam napadów lęku wcale. I samopoczucie ogólnie duużo lepsze. Fakt, że na minimalnej dawce więc to nie było idealnie, ale bez porównania niż bez leku. Hydro pomaga na chwilę, na atak paniki/lęku, pozwala się wyciszyć. Ale po paru godzinach albo dniach wszystko.
 
Kochane doradzcie mi bo to już za miesiąc a ja nie mam pojęcia jakie imię :o myślę nad Karol, Nikodem, Stanisław... które wybrać ? Chyba, że chcecie mi polecić jakieś inne, dodam, że w domu mam już Olka (Aleksander) :)
Kurcze, nie wiem dlaczego moj post sie nie dodal. Kochana, ja pracuje w przedszkolu i wiem, ze teraz Stasiow jest mnostwo-jak zawolasz na korytarzu, to polowa sie odwroci. Wiec chyba lepiej Karol, Nikos-choc zazwyczaj chlopcy noszace to imie, to male lobuzy. ale to chyba dobrze. Ja jutro dowiem sie prawdopodobnie czy bedzie synus czy corka. Mi najbardziej podoba sie imie Kostek.
 
Jak mogę jeszcze zapytać...czy jak bierzesz tą asentrę to nie masz takich napadów lęlowych....i dzieki za podpowiedź cofnęłam się w postach i znalazłam panią doktor....:)

Cześć, dziewczyny polecały psychiatrę która leczy kobiety w ciąży ale ja jestem z Warszawy i dowiedziałam się ze jest na urlopie macierzyńskim. Przyjmowała w Dialog. Jak tam zadzwoniłam to polecono mi doktor Magdalenę Piórko- Kululke i u niej byłam na wizycie. Mogę polecić. Powiedziała, ze ma pacjentki które cała ciąże były na sertraline tj. Asentrze. Ja tez ja dostałam...również jestem po poronieniu, teraz chciałabym znowu zajść w ciąże ale bez leku chyba nie dam rady
 
reklama
Cześć, dziewczyny polecały psychiatrę która leczy kobiety w ciąży ale ja jestem z Warszawy i dowiedziałam się ze jest na urlopie macierzyńskim. Przyjmowała w Dialog. Jak tam zadzwoniłam to polecono mi doktor Magdalenę Piórko- Kululke i u niej byłam na wizycie. Mogę polecić. Powiedziała, ze ma pacjentki które cała ciąże były na sertraline tj. Asentrze. Ja tez ja dostałam...również jestem po poronieniu, teraz chciałabym znowu zajść w ciąże ale bez leku chyba nie dam rady
Hej, na forum dziewczyny polecały dr Ewa Drozdowicz- Jastrzębska...
Ja nigdy nie leczyłam się u psychiatry.....a te lęki dopadły mnie dopiero w ciąży...też jestem po poronieniu i pewnie dlatego....narazie doraźnie biorę hydroxycynę 10.....ale pomaga na krótko.....ważne że coś wcisnę do buzi po niej....
Ja mieszkam 70km od wawy....mżesz jakieś namiary podać....gdzie przyjmuje ile wizyta??
 
Do góry