reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Witajcie kochane nerwicowki dawno nie pisałam ale dzień w dzień do was zagladam. U mnie zaraz początek 26 TC i młody waży ponad 700 gram. Póki co wszystko jest dobrze a ja schudłam o 1'5 kg...synek wyciąga że mnie wszystko co najlepsze Czy Wam również twardnieje brzuch? Niemiłe uczucie.... pozdrawiam serdecznie kochane
Hej jestem w 28 tc i mój mały ma
Witajcie kochane nerwicowki dawno nie pisałam ale dzień w dzień do was zagladam. U mnie zaraz początek 26 TC i młody waży ponad 700 gram. Póki co wszystko jest dobrze a ja schudłam o 1'5 kg...synek wyciąga że mnie wszystko co najlepsze Czy Wam również twardnieje brzuch? Niemiłe uczucie.... pozdrawiam serdecznie kochane
Hej jestem w 28tc i mój maly ma ok 1kg. Gin mówi ze wszystko wporzadku choć mial podejrzenie ze nie przybiera. Ja ciągle mam to w głowie. Co ide do gin to tylko pytam ile wazy. Obłęd.
 
reklama
Hej jestem w 28 tc i mój mały ma

Hej jestem w 28tc i mój maly ma ok 1kg. Gin mówi ze wszystko wporzadku choć mial podejrzenie ze nie przybiera. Ja ciągle mam to w głowie. Co ide do gin to tylko pytam ile wazy. Obłęd.

Skad takie podejrzenie?

Waga 1kg to dosc duzo moj nie cale 900g wazyl w tym tyg i byl w normie sredniej prawie.
 
Dziewczyny życzę Wam wszystkim!

Śniegu po nerki,
Wesołej Pasterki,
Do nieba choinki,
Wędzonej szynki,
Świętego w kominie,
Prezentów po szyje,
Dużego bałwana,
Zabawy do rana,
Tarzania się w śniegu,
Mniej życia w biegu,
W karpiu mało ości,
Dużo, dużo gości,
Słodkiego winka,
Ciepłego kominka,
Potęgi miłości,
Uśmiechu i radości,
Na dobranoc buziaczka
Od kochanego Misiaczka,
I szczęśliwego wskoku
Do Nowego Roku!
 
Hej Dziewczyny!Nie zawsze piszę,ale czytam Was na bieżąco.U mnie już 33tc,jestem po 3 prenatalnych i wszystko jest ok. Psychiatra kazał mi pomału odstawiać już leki( Seronil 40mg).Ustaliliśmy też ,że po porodzie od razu wracam do Parogenu i karmię mm przez co mam wyrzuty sumienia.Masakrycznie boję się odstawienia leków ,bo wiem jak tragicznie się czuję kiedy wraca depresja i nerwica...Zaczynam stresować się porodem..zwłaszcza,że do kliniki w której będę rodzić mam 100 km...W związku z tym nie śpię po nocach tak jak np.teraz (jest 2.17).Echh...
Abstrahując od powyższego życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt
 
Cześć dziewczyny! Co u Was? Jak święta minęły?
Mnie dało trochę w kość siedzenie..spuchły mi stopy i ręce, wczoraj ledwo pierścionki zdjęłam i myśle że założe je dopiero po porodzie.
Bolą mnie plecy, ramiona, swędzi i piecze brzuch (tak nagle zaczął rosnąć, że rozstępy się pojawiły :(:o). Do tego od jakiś 2 tygodni jestem na minimalnej dawce 0,25mg asentry i mam poczucie, że coraz gorzej się czuję. Nie dość, że fizycznie ledwo zipie, to psychicznie też jakoś nieciekawie. Aż mam ochotę hydroksyzynę łyknąć!
Termin mam na 21 stycznia. Z moimi objawami, bólami to jeszcze cała wieczność!
Przepraszam za te żale, musiałam pomarudzić.
 
Skad takie podejrzenie?

Waga 1kg to dosc duzo moj nie cale 900g wazyl w tym tyg i byl w normie sredniej prawie.
Byłam w Warszawie u profesora nadzwyczajnego stary taty i powiedzial ze jest chudy i trzeba obserwowac w kierunku malego plodu. I wtedy moja nerwica powróciła po 5 latach. Otworzyły sie stare drzwi. Mysli, lęki. Mówią ze jest dobrze a ja sie martwie i dręcze. Ogólnie to żałuję ze poszłam na chorobowe ale nie bede kombinować. Dom na mnie zle wplywa.
 
Cześć dziewczyny! Co u Was? Jak święta minęły?
Mnie dało trochę w kość siedzenie..spuchły mi stopy i ręce, wczoraj ledwo pierścionki zdjęłam i myśle że założe je dopiero po porodzie.
Bolą mnie plecy, ramiona, swędzi i piecze brzuch (tak nagle zaczął rosnąć, że rozstępy się pojawiły :(:o). Do tego od jakiś 2 tygodni jestem na minimalnej dawce 0,25mg asentry i mam poczucie, że coraz gorzej się czuję. Nie dość, że fizycznie ledwo zipie, to psychicznie też jakoś nieciekawie. Aż mam ochotę hydroksyzynę łyknąć!
Termin mam na 21 stycznia. Z moimi objawami, bólami to jeszcze cała wieczność!
Przepraszam za te żale, musiałam pomarudzić.
Oooo kochana to Ty już końcówkę masz Rany ależ to zleciało Zazdroszczę ja jeszcze dwa miesiące Dasz radę i o nic się nie martw. Wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry