reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

U mnie dzis tez strach, tylko ze ja zawsze aie boje tego ze cos mi sie stanie ze szybko mi serce będzie biło i ze tego nie opanuje

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, właśnie wracam od lekarza... Jakoś przeżyłam ten dzień, jeszcze do Tesco na zakupy jeśli tam jakiejś głupawki nie chwyce to będzie ok. Nachodziłam się trochę i bolą mnie nogi w pachwinie no i krzyż, macie tak czasem?

....
 
Najgorsze jest właśnie to że czasami jest lęk przed lękiem, jak ''dlugo" jest dobrze to jest źle bo już się czeka na atak....

....
 
Ja tez tak mam ze boje sie stac w dlugiej kolejce np w sklepie przy kasie, albo w kolejce di komuni w kosciele. Od razu wtedy serce mi wali i musze szybko wyjsc na powietrze

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sklepu to nie ominiesz bo jeść coś trzeba ale w kościele to w tym czasie lepiej z tyłu stać bo po co się stresować tym co to się na pewno stanie... I po co iść do kościoła jak cała mszę myślisz kiedy padniesz??? I co- msza się kończy,a ty nie padlas , niepotrzebny stres... Idź gdzieś z boku gdzie jest mało ludzi albo nie idź wcale. Lepiej pomodlić się z sensem w domu niż pocić się godzinę w kościele i nawet o modlitwie nie pomyśleć. Takie jest moje zdanie.

....
 
Hej dziewuszki! Ja też miałam ciężką noc jak zawsze. Teraz w dzień jest odrobinę lepiej wyszłam na spacer pogadałam z koleżanką przez telefon. Ja też mam lęki że zaraz serce mi zacznie walić i cały czas o tym myślę i tylko czekam aż w końcu zaczyna mi walić. Nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.
 
reklama
Dawo ostatnio też mnie jakoś w pachwinach boli i noga czasem. Myślałam że w 3 trymestrze już nic nie powinno boleć a jednak
 
Do góry