reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja właśnie też zaraz wychodzę do gina i też mam lekki stres. Wczoraj mialam jakis płaczliwy wieczór i przez to noc jakas niespokojne trochę, dzisiaj jakby lepiej , poza tym stresem przed wizytą.
 
reklama
Hej,jak wiecie ja urodzilam 16 marca,dzisiaj mija 4 tyg. Ciagle mam natretne mysli czy sobie poradze jak tesciowa poleci do Polski,czy z tego stresu nic sobie nie zrobie,takze ciagle te same wkrety co w ciazy. I do tego teraz ju dochodza mi chyba znowu objawy fizyczne leku,tzn. Spocone rece,bol miesni,biegunka. I teraz moje pytanie,czy zwiekszac dawke.serrraliny na 75 czy czekac i radzic.sobie.na.wlasna reke zeby to przezwyciezyc samej,tylko co jak bedzie gorzej? Chcialabym sie cieszyc z macierzynstwa a ciagle czuje leki
 
Dziewczyny juz jestem po wizycie gin robila mi usg i niby wszystko oki ale kazala mi przyjsc za tydzień na usg bo dzidek jeszcze za maly a ona chce sobie go pooglądać. Jetem w 18 tyg badania prenatalne wyszly prawidłowo. To nie wiem czy cos zobaczyla czy co juz sie zaczynam martwić.
 
Hej,jak wiecie ja urodzilam 16 marca,dzisiaj mija 4 tyg. Ciagle mam natretne mysli czy sobie poradze jak tesciowa poleci do Polski,czy z tego stresu nic sobie nie zrobie,takze ciagle te same wkrety co w ciazy. I do tego teraz ju dochodza mi chyba znowu objawy fizyczne leku,tzn. Spocone rece,bol miesni,biegunka. I teraz moje pytanie,czy zwiekszac dawke.serrraliny na 75 czy czekac i radzic.sobie.na.wlasna reke zeby to przezwyciezyc samej,tylko co jak bedzie gorzej? Chcialabym sie cieszyc z macierzynstwa a ciagle czuje leki
Anetka, nie męcz się, idź do lekarza, może teraz powinnaś zmienić leki na inne. Mnie sertalina też nie działa za bardzo, po urodzeniu dziecka będę zmieniać. Karmienie piersią jest ważne ale nie NAJWAŻNIEJSZE!
 
Co sadzicie? Wiem ze po rade i tak.musze sie zglosic do lekarza,tylko tutaj w anglii to z nimi roznie.....jakies rady?
Anetkaa121 ja biorę sertralinę 62.5 na zmianę z 75 i lekarz mówi,że to mała dawka.Na mnie też sertra nie działa bo nadal czuję się słabo.Mi jeden psychiatra powiedział,że nawet bierze się dawkę do 200mg.A jak się dzidzia chowa?nie ma objawów po lekach?karmisz?
 
Dzidzia ok, karmię piersia.i chcialabym to robic dalej,ale mam lęki,i myśli typu ze wszystko.jest bez sensu,a raczej takie ti chyba mysli.natretne ze cos sobie zrobie.bo teraz mysle ze wszystko.jest bez sensu......i nie wiem co mam robic
 
reklama
Do góry