reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Asia! na mnie melisa nie działa. Mam 37 lat i to jest moje pierwsze dziecko. Długo się staraliśmy i może dlatego tak strasznie się tym wszystkim stresuję. Dziś znowu spanikowałam rano i nie mogę wziąć się potem w garść.
 
reklama
Ja tez mialam rano napad, snił mi sie jakiś koszmar i obudzilam sie przerazona z kolataniem. Ja mam 26 lat i tez jest to moja pierwsza ciąża i to mnie przeraża bo nie wiem co mnie czeka, martwie sie juz na zapas

Sent from my LG-D290 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny mam podobnie jak wy, juz wieczorem nakrecam się że nie zasne, a jak nie zasnę to nastepnego dnia będę jak zombie, wstaję rano i boję się dnia. Mam wrażenie że to jest jakiś koszmar, ratuję się xanaxem, malutką dawką, lekarz powiedział że na tym etapie ciąży nie powinno nic sie wydarzyć ale ja mam straszne poczucie winy.
 
Dziewczyny mam pytanie do Was czy w pierwszych miesiacach ciąży mialyscie upławy? Ja man raz bezbarwne a nieraz żółte, nie jest ich duzo ale są codziennie. Dodam ze w badaniach moczu ciagle mi wychodzi ze mam bakterie i przy kazdej wizycie dostaje skierowanie na badanie moczu.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny! U mnie rano było nieciekawie, ogarnęła mnie jakaś panika, której nie mogłam opanować i znowu musiałam sięgnąć po relanium. Trochę pomogło. A teraz wróciłam od lekarza dzidzi zdrowe waży już 1 kg. Strasznie się cieszę że z nim wszystko ok. Justi a jak tam u ciebie?
 
reklama
Gosiu, z zasypianiem nie mam problemu ale czesto od około 3 w nocy budze sie z nieuzasadnionym lękiem i szybkim biciem serca i mam problem wtedy z zaśnięciem

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry