reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny a jak u was z apetytem. Bo ja nie mam go kompletnie nic nie przybieram na wadze. Mam nadzieję że dzidziuś rośnie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy w trzecim miesiacu mialyscie takie klocia i ciagniecie w okolicy jajnikow tak podobnie jak przed miesiaczką, bo ja od tygodnia mam tak cidziennie i nie wiem czy to normalne. Wizyte u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie. Szczegolnie te bole sa częstsze gdy siedze albo jak sie położe.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy w trzecim miesiacu mialyscie takie klocia i ciagniecie w okolicy jajnikow tak podobnie jak przed miesiaczką, bo ja od tygodnia mam tak cidziennie i nie wiem czy to normalne. Wizyte u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie. Szczegolnie te bole sa częstsze gdy siedze albo jak sie położe.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu, wydaje mi się że też tak miałam ale może warto wcześniej wybrać się do lekarza. ...
 
Dziewczyny jak się czujecie? Jak wasze lęki? Mi jest juz ciężko określić co jest lękiem, a co objawem ciąży i grypy. Mam zatkane uszy i ciężar w głowie, słabość w mięśniach, chwilami wydaje mi się że nie wytrzymam ani chwili dłużej.... czekam az może zaskoczy sertralina.... czy któraś z was bierze ten lek? Pozdrawiam
 
Hej Justi! Wczoraj byłam u psychiatry. Przepisała mi asertin od soboty zaczynam brać i też się zastanawiam czy mi to pomoże. Oby bo inaczej będzie ciężko. Dwa ostatnie dni miałam straszny kryzys myślałam że zwariuję. Zarwałam 3 noce, aż dziś wzięłam relanium na spanie i trochę się przespałam. Psychiatra mówi żeby nie bać się brać tabletki, że trzeba się trochę wyciszyć. Damy radę zobaczysz, trzeba sobie powtarzać że jesteśmy silniejsze niż te cholerne lęki choć chyba sama nie wierzę w to co mówię. A co do twoich objawów to wygląda mi to na objawy grypy, szczególnie ta słabość w mięśniach. A ile już bierzesz tą sertralinę? Bo ciekawa jestem po jakim czasie zaczyna działać
 
Asiu! Takie kłucia i ciągnięcia są jak najbardziej normalne. Ja tak miałam na początku ciązy. Czasem to tak mnie kłuło że nie mogłam chodzić. Spróbuj wziąć no- spę. Mój lekarz tak mi kazał. Nospa jest bezpieczna nie martw się. Nawet w szpitalu dostawałam. Sama łykam ją teraz 3 razy dzienne.
 
Gosiu, ja biorę 50 asertinu dokładnie od 03 stycznia, od 3 dni mam zwiekszona dawke do 75, mam dojsc do 100, rewelacji jeszcze nie ma....radzę zaczynac od minimalnej dawki. Mi przez te lęki doszedł nastrój depresyjny. ...bo jak tu się cieszyć kiedy lęki dają się ciągle we znaki. Moj psychiatra tez mnie uspokaja zeby nie bac się brac leków. ...czasami nie ma innego wyjścia.
 
Justi! Ojej to strasznie długo trzeba go brać żeby zaczął działać? Ja mam zacząć od dawki 25 po tygodniu zwiększyć do 50. Już niewiele czasu mi zostało do jego brania. Bo psychiatra mówi, że trzeba by przed porodem go odstawić, żeby dziecko nie miało efektu odstawienia. w sumie jesteśmy prawie na tym samym odcinku ciąży. Ja nigdy nie brałam takich leków to może na mnie zadziała szybciej, mam nadzieję. A jak tam u ciebie ze snem i apetytem?
 
reklama
Apetytu nie mam ale to chyba jest spowodowane chorobą, bo wcześniej jadłam za dwoje. Śpię jak zając pod miedzą, mam wrażenie że wzglednie dobrze wysypiam się co drugą noc. Czasami biore hydroksyzynę ale nie zawsze działa. Pierwszą ciążę znioslam super a ta....lepiej nie mówić. .. Asiu a u ciebie ktory tydzień? Niestety leki działają z duuuzym opóźnieniem.....
 
Do góry