reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej[emoji57] ja się porodu nie boję, tak mi się wydaje ale podświadomie coś mnie tak wkurza, że wczoraj wieczorem nie mogłam się uspokoić i serducho waliło i gorąco i cholera wie co jeszcze.... Ja mam termin na poniedziałek więc boję się hydroksyzyne zabrać, chociaż ta moja dawka jak dla kury pewnie by szkody nie zrobiła.... Dzisiaj jest w miarę, zobaczymy jak będzie wieczorem....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej[emoji57] ja się porodu nie boję, tak mi się wydaje ale podświadomie coś mnie tak wkurza, że wczoraj wieczorem nie mogłam się uspokoić i serducho waliło i gorąco i cholera wie co jeszcze.... Ja mam termin na poniedziałek więc boję się hydroksyzyne zabrać, chociaż ta moja dawka jak dla kury pewnie by szkody nie zrobiła.... Dzisiaj jest w miarę, zobaczymy jak będzie wieczorem....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Już na poniedziałek termin ale masz fajnie ja bym chciała już być po bo strasznie się boję i ciągle się zastanawiam jaki poród wybrać. A ty DaWo jaki poród wybierasz?
 
Sn, jutro ma komunię siostry córka i jako matka chrzestna powinnam tam być i sama nie wiem co robić......

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zależy jak będziesz się czuć jesteś w ciąży do tego nerwica to chyba zrozumieją jak nie przyjdziesz. Są rzeczy ważne i ważniejsze
 
Cześć dziewczyny co tu tak cichutko. Jakoś mi tak smutno i dziwnie jak żadna nie pisze. Co u Was słychać?
 
hej iwi a u mnie znów tak na dwa razy... juz czułam się kilka dni trochę lepiej a teraz znów bym tylko lezala. znów się czuje słabo i mam straszne mdlosci; ( juz mam powOli dość tego; (
 
Dziewczyny strasznie pokłóciłam się z mężem przed 24:00. Poszło o to że za późno przyszedł od kolegi i minimalnie przesadził z alkoholem. Nie wytrzymałam i uderzyłam go w policzek :( Powiedział mi że jestem nadpobudliwa(chociaż użył tu przekleństwa) i że między nami koniec. Tak strasznie się kłóciliśmy no i oczywiście też się zdenerwowałam że boję się czy to jakoś nie wpłynęło na mojego synka.
Proszę napiszcie czy miałyście takie sytuacje w ciąży i czy z dzieckiem było wszystko ok. Bochyba zwiariuje
 
reklama
Z napitym się kłócić i jeszcze bić... Iwi zaczynasz znowu szukać dziury w całym, tylko go zniechecasz do siebie, małe już się przyzwyczaiło do matki wariatki więc myślę że nic mu nie zaszkodzi.... Ogarniamy się od poniedziałku

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry