reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Z napitym się kłócić i jeszcze bić... Iwi zaczynasz znowu szukać dziury w całym, tylko go zniechecasz do siebie, małe już się przyzwyczaiło do matki wariatki więc myślę że nic mu nie zaszkodzi.... Ogarniamy się od poniedziałku

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jestem żadną matką wariatką nie wiem czemu piszesz takie rzeczy do osób z nerwicą. Chciałam tylko się dowiedzieć czy któraś z Was miała taki sytuacjje i czy z dzieckiem było wszystko ok bo o to się martwie..Nie napisałam tego żeby ktoś analizowałam moją osobowość
 
reklama
iwi nie martw się. stresą jak najbardziej negatywnie wplywa na maluszka ale tylko dlatego ze ono odczuwa twoje emocje, ale na pewno nie zaszkodziło mu to w zaden sposób. . ja w pieszej ciazy tez się dość czesto klociłam wtedy jeszcze z narzeczonym i często płakałam przez niego. w piątym/szósty miesiacu ciazy szłam do niego do domu chyba 4km z płaczem żeby mu wygarnąć to co mysle... dzidzius urodził się zdrowy bez zadntchem odchyleń także spokojnie. to dziecka nie zabije. teraz też mi sie zdaża z mężem pokłocic... i płakać przez niego... ale cóż.. takie zycie; (
 
Nie jestem żadną matką wariatką nie wiem czemu piszesz takie rzeczy do osób z nerwicą. Chciałam tylko się dowiedzieć czy któraś z Was miała taki sytuacjje i czy z dzieckiem było wszystko ok bo o to się martwie..Nie napisałam tego żeby ktoś analizowałam moją osobowość
Iwi weź się w garść, ty już nie masz do siebie dystansu, matka-wariatka to nie jest obraźliwe tylko bardziej z humorem na nasze odbicia i nerwy bez sensu, jeśli nie rozumiesz tego to bardzo mi przykro.... Gdzie masz te wszystkie koleżanki z forum? I za chwilę też się z niego wypisze bo o takie bzdury się pytasz że szkoda słów... Nie da się tego nie komentować,a jeśli ci się nie podoba co piszę to nie czytaj.
Sama stwarzasz problem ale ja już nie mam siły ci tego tłumaczyć, musisz sama przejrzeć na oczy.
Proszę by osoby trzecie nie robiły burzy z mojej wypowiedzi bo nie zamierzam się z nikim kłócić....


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć jestem tu nowa jestem w ciąży aktualnie 30tc(29+4)dokładniej Od paru dni a właściwie tygodni moze dwoch nie moge poradzić sobie z nerwica lekowa najgorzej jak przychodzi wieczor denerwuje sie serce kołata robi mi sie słabo gorąco o tak ma zmianę nie moge spac chodzę po nocach teraz widzę ze i juz nad razem podobne objawy gdy maz wstaje do pracy a ja zostaje sama z corka (5lat) w domu... zaczynam tez denerwowa sie wśród ludzi na ulicach w sklepie w kolejce Ehh co robic czy mozna brać jakieś leki ginekolog na noc kazał brał valerin forte - na mnie nie działa ... przed ciąża brałam parogen 1 tabletkę dziennie jak sie dowiedziałam o ciąży odstawiłam. W pierwszej ciąży nie brałam żadnych leków ale i tez objawów takich nie miałam dobrze sie czułam a teraz niestety dopadło mnie
 
Cześć jestem tu nowa jestem w ciąży aktualnie 30tc(29+4)dokładniej Od paru dni a właściwie tygodni moze dwoch nie moge poradzić sobie z nerwica lekowa najgorzej jak przychodzi wieczor denerwuje sie serce kołata robi mi sie słabo gorąco o tak ma zmianę nie moge spac chodzę po nocach teraz widzę ze i juz nad razem podobne objawy gdy maz wstaje do pracy a ja zostaje sama z corka (5lat) w domu... zaczynam tez denerwowa sie wśród ludzi na ulicach w sklepie w kolejce Ehh co robic czy mozna brać jakieś leki ginekolog na noc kazał brał valerin forte - na mnie nie działa ... przed ciąża brałam parogen 1 tabletkę dziennie jak sie dowiedziałam o ciąży odstawiłam. W pierwszej ciąży nie brałam żadnych leków ale i tez objawów takich nie miałam dobrze sie czułam a teraz niestety dopadło mnie
Hej. Ja jestem w 27 tyg i biorę asertin na lęki i postanowił na kolatania serca. Brałam te leki przed ciążą i odstawiłam a gdy minął pierwszy trymestr mogłam do nich powrócić po konsultacji z psychiatra i ginekologiem.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja jestem w 27 tyg i biorę asertin na lęki i propranolol na kolatania serca. Brałam te leki przed ciążą i odstawiłam a gdy minął pierwszy trymestr mogłam do nich powrócić po konsultacji z psychiatra i ginekologiem.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
kajaa86 tez odostawiłam leki jak dowiedziałam się o ciąży.. po pierwsze to powinnaś być z siebie dumna ze wytrwałas tak długo bez leków. ja jestem dopiero w 13/14 tydzień i tez narazie walczę. tez mam większy lek kiedy muszę zostać z dziećmi sama w domu, boje się ze nie będę mogła się nimi zaopiekować jak zle się poczuje.. ja ogólnie jak narazie nie mam takich leków związanych z nerwica tylko ogólnie źle się czuje od początku ciazy; ( i mam czarny scenariusz ze będzie tak kiepsko do samego konca; (
 
kajaa86 tez odostawiłam leki jak dowiedziałam się o ciąży.. po pierwsze to powinnaś być z siebie dumna ze wytrwałas tak długo bez leków. ja jestem dopiero w 13/14 tydzień i tez narazie walczę. tez mam większy lek kiedy muszę zostać z dziećmi sama w domu, boje się ze nie będę mogła się nimi zaopiekować jak zle się poczuje.. ja ogólnie jak narazie nie mam takich leków związanych z nerwica tylko ogólnie źle się czuje od początku ciazy; ( i mam czarny scenariusz ze będzie tak kiepsko do samego konca; (

No ja ogólnie ta ciąże tez jakoś ciężej przechodzę I trymestr to wogole wszystko ko śmierdziało taki miałam gorzki posmak w buzi przez cały czas kawy nie mogłam pic... teraz z kolei małe jest tak ułożone ze chwilami to nawet nie wiem jak lezec o siedzeniu i chodzeniu nie wspomneCieżko mi sie oddycha czasem aż słabo i niedobrze sie robi a przy nerwicy to wszystko podwojone
 
reklama
no wlasnie:( ale pociesz się ze juz tylko kilka tygodni zostało. ja bym chciała byc juz chociaż w 20 tyg. a tu dopiero 14 się zacznie... ogolnie bardzo niecierpliwa jestem i czekanie na coś to dla mnie wyzwanie . . ale pocieszam się tym żeby ostatni raz poczuc jak to jest nosic w sobie życie bo ma czwarta cesarke juz bym się chyba nie zdecydowała..
 
Do góry