reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

pola a gdzie dokładnie odczuwasz te pieczenie? bo jeśli od pępka w górę to moze być coś poprostu z układem trawiennym bo przecież dzidzius w tym tygodniu jest jeszcze nisko ułożony. jeśli bardzo się niepokoisz to może warto podjechac na izbę przyjęc i powiedzieć ze masz niepokojące bóle brzucha i beda musieli cie przebadać. czy w twoim kraju Tez to nie przejdzie?
 
reklama
Pod pepkiem, narazie przeszlo wiec mam nadzieje ze juz sie nie powtorzy, na innym forum dziewczyny pisaly ze tez tak mialy I nic sie nie wydarzylo, moze to po prostu tam w srodku macica uciska na inne organy, dziewczyny tutaj ciaza zajmuje sie polozna lekarza ginekologa na oczy nie widzialam:/
 
A nie wybierasz się do Polski w odwiedziny, to może przy okazji by cię tu ktoś przejrzał...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zeszlym tygodniu mialam dokladne usg w prywatnym szpitalu jak bylam na urlopie w rumunii I wszystko bylo ok, nic pozostaje tylko czekac do czerwca na nastepne, mam nadzieje ze juz wiecej sie nie powtorzy najgorsza jest ta panika jak tylko cos sie nie pokoje ten strach przeszywa cale moje cialo, zaraz zaczyna mi brakowac powietrza its..boje sie ze zaszkodzi to dziecku..
 
No a nawet prywatnie żaden ginekolog cię nie zbada?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was odczuwala moze takie jakby pieczenie szczypanie w brzuchu?? Ja wlasnie dzisiaj doswiadczylam czegos takiego I juz oczywiscie panikuje ze cos jest nie tak, koncze 15 tydzien ale nic na ten te at nie moge znalesc w internecie, tak sie boje ze cos nie tak z malenstwem...

Tez tak czułam w dole brzucha ni to pieczenie ni to ból ni to parcie na
Pęcherz i w sumie koleżanka mi powiedziała ze dopóki nie boli mocno i nie krwawię to nic sie nie dzieje j tym sie kierowałam przynajmniej ja. Co ma byc to bedzie nie zawsze po naszej myśli ale dobrze jest myślec pozytywnie ! Masz zdrowa ciąże nic sie nie dzieje wiec raczej to nic takiego ale wiaodmo głowy sobie uciąć nie dam.
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, od poczatku ciazy nie mialam zadnej infekcji, zreszta w zeszlym tygodniu mialam robione badania I nic nie bylo, poza tym to czulabym cos przy oddawaniu moczu, to jest takie uczucie jakby ktos paznokciami mocno skore podszczypywal od srodka plus takie pieczenie sama nie wiem jak to opisac, nawet juz sprawdzalam na googlach jak to teraz wyglada w srodku I kolo pepka nic takiego nie ma tylko lozysko I dzidzia, mam tylko nadzieje ze to nic powaznego I szybko minie...
 
reklama
jak dziewczyny dziś wasze samopoczucie? bo ja dziś nie za dobrze się czuje; ( boli mnie głowa. slabo sie się czuje jakbym miała zaraz zemdlec... z domuwagi nie chce wychodzić; ( no i oczywiście zaczyna się lek;(
 
Do góry