reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny. Czy wasze maleństwa też się tak dużo ruszają jak moje? Mi to tak brzuch skacze że już się martwię czy to normalne, to chyba powinny być pojedyncze kopniaka a nieraz jest tak że chwilę mi się trzęsie brzuch jak galaretka. Jestem w 26 tc

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tez i tez jestem w 26 Tyg. JescSe trochę a moze to bolec wiec ciesz sie tym na razie [emoji3] rybki zamieniają sie w małe słonie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem już w 30 tyg więc meta coraz bliżej, ale w głowie totalny bałagan. Nie umiem sobie zapewne normalnych objawów ciąży jak szybsze bicie serca czy duszności wytłumaczyć i nie zamartwiać się. Raz miałam ucisk na klatce pierwsiowej i te wspomniane duszności. Podjechałam na IP po czym zatrzymano mnie z podejrzeniem zatorowości płucnej, ale po dwóch dniach mnie wypuścili, bo wszystko było ok. Teraz leżałam tydzień na przedporodowej, bo moja lekarka wpisała złą date porodu i lekarze na ginekologii myśleli, że dziecko jest za małe i zostawili na obserwacji. Wyszłam, bo z małą wszystko dobrze, ale... pobyt trochę mnie osłabił (mało ruchu, ciągłe badania, kłopoty ze snem) i znowu w głowie, że leżałam, że może zakrzep się zrobił i lęk przed tym zatorem albo że jakaś sepsa. Zawsze boję się tych ekstremalnych opcji :( Ciągle mierze ciśnienie, temperaturę. Zawroty w głowie to już myślę, że zaraz umrę. W piątek mam prywatnie psychiatrę. Ponoć bardzo dobry. Leczyłam się na nerwicę w zeszłym roku. Była terapia i leki i wszystko zmierzało ku lepszemu, ale gdy pojawiły się te dwie kreski odstawiłam, by nie krzywdzić maluszka... i tak od ok dwóch miesięcy znowu myślę nerwicowo...
 
Cześć dziewczyny :) jestem już w 30 tyg więc meta coraz bliżej, ale w głowie totalny bałagan. Nie umiem sobie zapewne normalnych objawów ciąży jak szybsze bicie serca czy duszności wytłumaczyć i nie zamartwiać się. Raz miałam ucisk na klatce pierwsiowej i te wspomniane duszności. Podjechałam na IP po czym zatrzymano mnie z podejrzeniem zatorowości płucnej, ale po dwóch dniach mnie wypuścili, bo wszystko było ok. Teraz leżałam tydzień na przedporodowej, bo moja lekarka wpisała złą date porodu i lekarze na ginekologii myśleli, że dziecko jest za małe i zostawili na obserwacji. Wyszłam, bo z małą wszystko dobrze, ale... pobyt trochę mnie osłabił (mało ruchu, ciągłe badania, kłopoty ze snem) i znowu w głowie, że leżałam, że może zakrzep się zrobił i lęk przed tym zatorem albo że jakaś sepsa. Zawsze boję się tych ekstremalnych opcji :( Ciągle mierze ciśnienie, temperaturę. Zawroty w głowie to już myślę, że zaraz umrę. W piątek mam prywatnie psychiatrę. Ponoć bardzo dobry. Leczyłam się na nerwicę w zeszłym roku. Była terapia i leki i wszystko zmierzało ku lepszemu, ale gdy pojawiły się te dwie kreski odstawiłam, by nie krzywdzić maluszka... i tak od ok dwóch miesięcy znowu myślę nerwicowo...
To typowe objawy nerwicy.sluchaj juz jestes przy koncowce.dasz rade :)
 
Xatu ja wiem ze ci ciezko ale postaraj sie jakos mysli na inny tor spprowadzic wiem ze to ciiezko ja kiedys przez nerwice sie niezdecydowalam i dlatego jestem pelna dla was szacunku
 
xatu wiem co przechodzisz... zazdroszczę Ci ze masz już 30 tygodni za sobą. ja mam dopiero 13. może sprobuj pochodzić na terapie. tylko do osoby do której chodzilas wcześniej zeby znala twoja historie, żebyś nie musiała opowiadać wszystkiego od początku. ja chodzę wlasnie cały czas do psychologa i narazie daje jakos rade. zawsze raźniej i lżej jak się komuś wygadasz i podzielisz swoimi lekami i obawami. a po rozmowie na pewno otrzymasz jakieś cenne wskazówki które Ci się przydadza żebyś spokojnie mogla dotrwac do końca.
 
xatu wiem co przechodzisz... zazdroszczę Ci ze masz już 30 tygodni za sobą. ja mam dopiero 13. może sprobuj pochodzić na terapie. tylko do osoby do której chodzilas wcześniej zeby znala twoja historie, żebyś nie musiała opowiadać wszystkiego od początku. ja chodzę wlasnie cały czas do psychologa i narazie daje jakos rade. zawsze raźniej i lżej jak się komuś wygadasz i podzielisz swoimi lekami i obawami. a po rozmowie na pewno otrzymasz jakieś cenne wskazówki które Ci się przydadza żebyś spokojnie mogla dotrwac do końca.
Hej, wiecie co? Bo może ja tego nie rozumiem, nie wierzę w psychologa.
Jeżeli ktoś chodzi i opowiada mu te swoje warjacje no i już mu wszystko poopowiada, no to w końcu zaczyna mu się gadać to samo co już wie, bo ile można o lekach gadać i wyszukiwać nowych problemow? Dla mnie to strata czasu i pieniędzy....Mnie psycholog tylko rozzłościł bo zaczął grzebać w dzieciństwie i szukać dziury w całym....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was odczuwala moze takie jakby pieczenie szczypanie w brzuchu?? Ja wlasnie dzisiaj doswiadczylam czegos takiego I juz oczywiscie panikuje ze cos jest nie tak, koncze 15 tydzien ale nic na ten te at nie moge znalesc w internecie, tak sie boje ze cos nie tak z malenstwem...
 
Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was odczuwala moze takie jakby pieczenie szczypanie w brzuchu?? Ja wlasnie dzisiaj doswiadczylam czegos takiego I juz oczywiscie panikuje ze cos jest nie tak, koncze 15 tydzien ale nic na ten te at nie moge znalesc w internecie, tak sie boje ze cos nie tak z malenstwem...
Lekarz jest od tego a nie internet...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdybys mieszkala w kraju gdzie lekiem na wszystko jest paracetamol to tez bys szukala informacji w internecie..wizyte mam dopiero na 20 czerwca a lekarz rodzinny mi nie pomoze dlatego pytam czy ktoras tak miala..
 
reklama
To masz przeje.... Co to za doktorzy co się ciężarną nie interesują....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry