reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

no wlasnie:( ale pociesz się ze juz tylko kilka tygodni zostało. ja bym chciała byc juz chociaż w 20 tyg. a tu dopiero 14 się zacznie... ogolnie bardzo niecierpliwa jestem i czekanie na coś to dla mnie wyzwanie . . ale pocieszam się tym żeby ostatni raz poczuc jak to jest nosic w sobie życie bo ma czwarta cesarke juz bym się chyba nie zdecydowała..


A jak poprzednie ciąże dałaś rade bez leków?lepiej przechodziłas?
 
reklama
pierwsza była jeszcze przed nerwica. wiec spoko a druga Tez odostawialam leki jak się dowiedziałam ze jestem w ciąży. przez te pierwsze 3 miesiące tez był koszmar jak i teraz w trzeciej. ale dałam rade bez leków... dostałam nawrotu nerwicy w szpitalu kilka dni po porodzie... ; ( Teraz mam nadzieje ze będzie dobrze.
 
Mam pytanie ruchy dziecka zaczęłam czuc około tygodnia temu teraz jest 20 tc i wydaje mi sie ze jest ich mniej i sa mniej intesywne. Czy to normalne? Mialyscie podobna sytuacje?
 
[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106] tak samo, identycznie.... Nie martw się.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495097763-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
pierwsza była jeszcze przed nerwica. wiec spoko a druga Tez odostawialam leki jak się dowiedziałam ze jestem w ciąży. przez te pierwsze 3 miesiące tez był koszmar jak i teraz w trzeciej. ale dałam rade bez leków... dostałam nawrotu nerwicy w szpitalu kilka dni po porodzie... ; ( Teraz mam nadzieje ze będzie dobrze.
A powiedz mi w trakcie ciazy bylo znosnie? I co po porodzie wróciłas do leków?
 
Hej, tak całkiem to po terminie jeszcze nie jestem,ale dzisiaj coś mi serducho wali, ciśnienie 125/83ale puls 122 położyłam się i czekam... Mam nadzieję że mi przejdźie za chwilę [emoji51]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi pytam o wszytko bo nie wiem czy to normalne. Do ginekolog ide dopiero w poniedzialek.Bedzie to 21 tc mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bo teraz mowila ze bedzie badac serduszko. Już kocham tego malego czlowieczka ktory jest we mnie a tak sie balam ze nie pokocham swojego dziecka.Myslenie w ciazy na pewno sie zmienia może dzieki ciazy uda mi sie wyjsc z nerwicy.Moj psychiatra mowil mi dawno ze duzo kobiet dzieci ciazy pozbywa sie depresji czy nerwicy.Mam duzo nadzieje ze bedzie tak ze mna
 
Do góry