reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
dziewczyny ja juz powoli mam tego dosc; ( jestem tak slaba ze nie potrafię z łóżka wstac; ( i tak jest calutki dzienie. jak ja próbuje cokolwiek zrobić to zaraz laduje w łóżku; ( z trudem rekami i nogami ruszam; ((((( nie mam siły zająć się dziecmi, choćbym bardzo chciała to nie mam zupelnie siły; ( czuje się jakbym była poważnie i obloznie chora a nie w ciazy; ((( czy w ciazy mozna czuc sie aż tak skrajnie wykonczonym i wymeczonym?? zaczyna mnie to przerastac;(((( nie wiem jak ja dalej będę funkcjonować; (((( nie daje już rady z tej bezsilności; ((((
 
dziewczyny ja juz powoli mam tego dosc; ( jestem tak slaba ze nie potrafię z łóżka wstac; ( i tak jest calutki dzienie. jak ja próbuje cokolwiek zrobić to zaraz laduje w łóżku; ( z trudem rekami i nogami ruszam; ((((( nie mam siły zająć się dziecmi, choćbym bardzo chciała to nie mam zupelnie siły; ( czuje się jakbym była poważnie i obloznie chora a nie w ciazy; ((( czy w ciazy mozna czuc sie aż tak skrajnie wykonczonym i wymeczonym?? zaczyna mnie to przerastac;(((( nie wiem jak ja dalej będę funkcjonować; (((( nie daje już rady z tej bezsilności; ((((

Moze masz anemię ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny ja juz powoli mam tego dosc; ( jestem tak slaba ze nie potrafię z łóżka wstac; ( i tak jest calutki dzienie. jak ja próbuje cokolwiek zrobić to zaraz laduje w łóżku; ( z trudem rekami i nogami ruszam; ((((( nie mam siły zająć się dziecmi, choćbym bardzo chciała to nie mam zupelnie siły; ( czuje się jakbym była poważnie i obloznie chora a nie w ciazy; ((( czy w ciazy mozna czuc sie aż tak skrajnie wykonczonym i wymeczonym?? zaczyna mnie to przerastac;(((( nie wiem jak ja dalej będę funkcjonować; (((( nie daje już rady z tej bezsilności; ((((
Ja praktycznie po tym jak dowiedziałam się ze jestem w ciazy ro przez miesiac nie wstawalam z lozka bo byl taki szok dla mnie psychiczny ze nie moglam sie pozbierac no i jeszcze do tego zmęczenie ciazowe mnie dopadlo nie chciałabym do tego wracać. Tobie tez przejdzie
 
anemii nie mam bo miałam robione wyniki tydzień temu jak w szpitalu lezalam:((( po prostu złapałam takiego dola przez to cholerne samopoczucie ze nie wiem jak z tego wyjde; (((((
 
anemii nie mam bo miałam robione wyniki tydzień temu jak w szpitalu lezalam:((( po prostu złapałam takiego dola przez to cholerne samopoczucie ze nie wiem jak z tego wyjde; (((((

Robota najlepsza na wszystko - jak nie masz siły pracować nad sobą to zacznij robić cokolwiek. I odzyskuj radosc życia [emoji3]
 
chciałbym uwierz; ( jak tylko probuje wstac i coś robic w domu, cokolwiek to po dosłownie chwili już mi słabo ręce same opadają, niedobrze mi ze musze albo się od razu położyc albo zwymiotowac; ( straszne to jest; ((
 
chciałbym uwierz; ( jak tylko probuje wstac i coś robic w domu, cokolwiek to po dosłownie chwili już mi słabo ręce same opadają, niedobrze mi ze musze albo się od razu położyc albo zwymiotowac; ( straszne to jest; ((
Wiem jak to jest.bo tez mialam tak gdzies od 7 tc do 14. Lezalam jak kloda.tylko wymioty i mdłości które nie odstepowaly na minutę.nic nie robilam w domu bo nie mialam sily.miałam wyrzuty sumienia ze zaniedbuje córkę.Ty masz malutkie dzieci.nie masz kogos mamy czy teściowej co by mogly wpadac i troche Ci pomoc przy dzieciach???
 
reklama
Też tak miałam ze strasznie się czułam do ok 4 mc mdlosci slabosc i z lozka nie wstawalam też mam 2 dzieci i chcac nie chcac musialam sie nimi zajac Karola glowa do gory musisz uwierzyc w siebie ze dasz rade magnez filomag B6 może Cię trochę wzmocni
 
Do góry