reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Hej dziewczyny :)
Podczytuje Was jeszcze za czasów ciąży i jakoś się nie odzywałam, ale dzisiaj z rana mnie natchnęło, żeby się przedstawić :)
Więc mam na imię Lidka, mieszkam w ZG. Od 5 października jestem mamą Mateuszka :) Synuś rośnie jak na drożdżach, z dnia na dzień widać jak się zmienia. Jest małym obżartuszkiem, urodził się 3680, a ma już 5500 :) Pępuszek jeszcze nam nie odpadł :) Nocami jest bardzo grzeczny i wie, że należy spać. W dzień jest różnie - raz chciałby spać po każdym karmieniu, a raz ma 2-3 godzinne okresy czuwania, kiedy to chce zwiedzać mieszkanie.
Załapaliśmy się jeszcze na piękną październikową jesień, żeby z nim wychodzić na spacerki. Teraz wychodzimy na krócej i raczej po osiedlu. Od poniedziałku noszę go w chuście (polecam).
Jak narazie ominął nas temat kolek, ale jako, że jest tym obżartuszkiem to strasznie łapczywie pije, później często ulewa.
To tyle ode mnie, mam nadzieję, że będę bardziej aktywna na forum :)
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciątka :)
 
reklama
Skorupka, z tego co mi wiadomo to baaardzo rzadko ZUS wzywa ciężarne na komisje, także możesz być spokojna, no chyba że już ciebie wezwali :rofl2:

Dziewczyny, pilna sprawa jest! Okazało się, że mój mały ma kolkę...:-( od wczoraj się pręży, brzuszek wzdęty, płacz, "zgrzyt zębami"... eh, położna dziś powiedziała, że to faktycznie kolka i poleciła kropelki SAB SIMPLEX - dostępne jedynie w Niemczech - zanim je kupię, to minie kilka dni...

edit: rodzice kupią we Frankfurcie i w sobotę przywiozą... kamien z serca...
 
Ostatnia edycja:
Elusl sab simplex zamawia pan magister w aptece która się znajduje w galerii gdzie jest POLO market. Mnie chyba wyniosło 39 zł... Tam na ulotce jest podana dość duża dawka... ja dawałam tylko 5 kropelek 3 razy na dobę. No ale Gabrycho mój kolek nie miał a podawałam mu tylko gdy prutał za bardzo... Ale środek polecam :D

A synuś przesłodki :D takie mądre oczka ma :)

Dziewczyny wiecie może ile może kosztowac cytologia prywatnie ??? nie chce mi się czekać aż się lekarz sam domyśli żeby mi zrobić :p
 
Ostatnia edycja:
Cortina no on mi zrobi tylko chce wiedzieć czy mi wypłaty na to starczy :p:p swoją drogą miałam z tym poczekać do lutego :p bo moja @ miała się w styczniu pojawić a tu co?!?!?!?! dostałam ją TERAZ !!!!! no ja wale... dobrze chociaż że jest bezbolesna i już się kończy :p
 
reklama
Mysiochomis, wielkie dzięki! jutro zadzwonię do tej apteki i podpytam, czy może ostało się jakieś opakowanko na stanie - tak to miałabym te krople wcześniej, a dzień czy dwa robią duuuużą różnicę! :)

w niemieckiej ulotce jest napisane, że dawka dla niemowlaków i dzieci karmionych butelką wynosi 15 kropli do każdej butelki... dzieci karione piersią mogą otrzymywaćkrople z łyżeczki przed każdym karmieniem. położna z tego co pamiętam mówiła, żeby podawać 3 razy dziennie...
Cortina, ty ile razy dziennie podawałaś?> czy może faktycznie przed każdym karmieniem?:rofl2:
 
Do góry