reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

ssekrett GRATULACJE :) niech Maluda zdrowo rośnie.

Cycami się nie przejmuj :p zagoją się. Wystawiaj sutki na światło dzienne i smaruj mleczkiem, to pomaga w 100%.

elus oby jak najdłużej było ciepło, żeby mały jeszcze sobie trochę świata z tego wózka pooglądał :p w drugim miesiącu polecam wypad do parku pod drzewka. Dziecko będzie zachwycone :p
 
reklama
Elus pochwal sie bryczka :)

my juz mamy wybrana, jeszcez tylko na kolor trzeba sie zdecydowac :)

6 lat temu byl piekny wrzesien i pazdziernik ! spacerowalam calymi dniami tak pieknie bylo !
 
Kupilam jedo fyn, napalilismy sie na niego juz daaawno temu - duza gondola, wysoka jakosc wykonania, wozek spraedzony i w ogole i po dobrej cenie sie w dodatku udalo :D zdjecie wrzuce jak ladowwrke do laptopa kupie bo dzis mi siadla i pisze z tel ;p takze z gory sorry za bledy :)
A poki co zapraszam na strone mojego meza www.fotolapkin.pl dzis wrzucilismy foty z mojej ostatniej sesji ciazowej :)
 
Ostatnia edycja:
masakra dziecko moje dostało mega kataru, najgorsze ja go jej"sprzedałam". Tak jak wspominałam na weekend za poleceniem lekarki odstawiłam mała od piersi i przez dwa dni była na mm. No i starczyło w piątek ja dostałam kataru a z soboty na niedziele małą już była mega zakatarzona. Na szczęście poziom bilirubiny spadł z 12,1 do 10,1 po odstawieniu od piersi czyli to mój pokarm wydłużał jej żółtaczkę. To dobra wiadomość bo myślałam ze to może być coś patologicznego. Kolejna dobra wiadomość to to, że w poniedziałek bez problemu nastąpił powrót z mm do piersi.
Jakie macie patenty na katar? Lekarka zleciła maść majerankowa, leżenie na brzuchu, kropelki do nosa
 
Ja czyściłam fridą 2 razy dziennie - rano i wieczorem. Nie powiem, nie było to nasze ulubione zajęcie, ale bez tego nie było karmienia, tylko wrzask jeden wielki. Nie wolno czyścic za często, bo podrażnia się śluzówkę, uznałam, że 2 razy jest ok - katar standardowo przechodził w kaszel i zapalenie gardła - mimo karmienia cyckiem, ale mój nie zarażał sie ode mnie tylko od przedszkolnej siostry, która z definicji jest mega roznosicielem wszystkiego co dzieci do przedszkola przyniosą - życie;)
 
Hello :)

Elus jezdzisz po domu :D ??? my tez zakupilismy wozek, zalapalismy sie na pomocje w Ekspercie :)

Rita
fajnie ze mala powrocila bezproblemowo do cycka :) na katar tez woda morska, sol fizjologiczna i z tego co pamietam uzywalam euphorbium i super dzialalo na moje dziecko tylko ze ona przy pierwszym katarze byla starsza nie wiem czy takiemu maluchowi mozna to psikac :| no i frida to podstawa wiem ze tez katarek jest polecany do odsysania gili :)

deszczowo, pogoda barowa nic tylko w lozku lezec :p ale poki co wskakuje w kalosze i jade po zakupy :) milej deszczowej srody zycze :)
 
tak się wtrącę do kataru tylko :) my używaliśmy maść majerankową, parzyłam majeranek w miseczce i ustawiałam blisko łóżeczka, nawilżacz powietrza też się sprawdził, do tego częste czyszczenie nosa, pod warunkiem, że nie robi się tego na sucho tylko najpierw uprzednio popryskać wodą morską albo solą fizjologiczną, chwilkę odczekać żeby gile się namoczyły i odciągać.
 
Cortina, jeżdżę, jeżdże, dobrze, że mam dużo przestrzeni, no i za jednym zamachem psa przyzwyczajam do tego sprzęciora, co by na spacerkach szedł przy nas z kulturką :-D my zalapaliśmy się na promocję w smyku (o dziwo, tam też można trafić na konkurencyjną cenę:szok:) a ty jaki wózek kupiłaś? :-) fotelik samochodowy już masz? my musimy dokupić, chyba na maxi cosi się zdecydujemy - jak któraś ma do opchnięcia maxi cosi w stanie b.dobrym, to dajcie znać na priv jaki model za ile i fajnie by było ze zdjęciem :-)
 
reklama
Do góry