reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

reklama
Hej:) ja mam wizytę jutro. Dziś miałam straszną przygodę. Od kilku dni jestem przeziębiona i miałam małe krwawienie z nosa, ale wiem, że w ciązy to się zdarza. Ale dziś dostałam takiego krwotoku, że myślałam, że wyląduje na pogotowiu. Na szczęście mój mąż był w domu, ale sama pewnie bym spanikowała. miałyście tak kiedyś??
Miłego dnia:)
 
awokado - mi praktycznie co drugi dzien pekają naczynka w nosie i lekko przybrudzam chusteczki... a krwawienia mialam juz kilka razy w czasie ciąży:) organizm jakby nie patrzec nieco oslabiony mamy w ciąży... do tego bardzo się wysila, pompujemy wiecej krwi itp. nie martw się na zapas. jezeli bedzie sie to powtarzalo... i np. dojdą zawroty głowy itp.wtedy powiedz swojemu lekarzowi o tym na wizycie zebys byla spokojniejsza:)))) ja to mojego lekarza przygniatam kilogramami pytań, hehe:))) trzymam kciuki za wizytę;-))))
 
MantaZG - dziękuję, pocieszyła mnie Twoja odpowiedź:) Twoja dzidzia jest już dość duża:) jestem ciekawa ile waży mój maluszek:) wiesz, ostatnio bardzo przeszkadza mi to, że przez mój coraz większy brzuch nie widzę swojego dołu, to bardzo dziwne uczucie:) Pozdrawiam Cię serdecznie:)
 
ja już ine widze stóp, a czynności, ktore nalezy wykonac w wannie , by wygladać dobrze są AAAAAAAAwykonalne! ;-)))) takie uroki ciazowe:D
 
dokładnie:) hehehe:) ja się zastanawiam jak dalej będzie i chyba będę musiała męża zaangażować przed kolejnymi wizytami u lekarza :)
 
My juz trenujemy zabiegi w wannie... jednak mimo wszystko idzie mi lepiej i sprawniej jak działam sama;p no coooo poradzic.
 
hej:) ja wczoraj miałam wizytę u lekarza. Nasz maluszek ma się dobrze i waży 1260 gramów:) Rosną nasze dzieciaczki jak na drożdżach:) MantaZG czy Twoja dzidzia jest już ułożona jak do porodu??? ja jestem w 28 tygodniu i na razie mały leży miednicowo, zastanawiam się kiedy się odwróci?? Pozdrawiam
 
reklama
tak...jest już ułożona, ale może się jeszcze poodwracać parę razy jak znajdzie na to siły i chęci:-)))) może być tak, że do 35 tyg będzie ułozona ładnie, a w 36 tyg nagle mi się odwróci :-))) róznie to bywa. To, że mi sie ulozyla teraz ladnie i tak jest od miesiaca nie przesądza nic... a szkoda... moglaby tak zostac do 40 tyg i sie ladnie, zgrabnie, raz raz urodzic:) super, ze z malenstwem wszystko dobrze:-))))
 
Do góry