reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

reklama
Aaaa Kropek, przeciez ja widzialam juz te fotki, ale kompletnie mi z głowy wyleciało! Skoro Ty masz i chwalisz, to chyba warty zakupu bez oglądania. Tylko nie wiem czy ten kolor SL4 (ten ktory ja wybralam) nie za jasny, bo przez internet ciezko stwierdzic jak wyglada na zywo. A Ty pamietasz jaki jest Twoj? Mi sie wydaje, ze troszke ciemniejszy, tez sie nad nim zastanawiałam...
 
A ja Wam pokazywałam jaki w końcu mam? łooo taki :)
Zdjęcia nie moje afkors.
 

Załączniki

  • 1447768863015.jpg
    1447768863015.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 136
  • 1447768872603.jpg
    1447768872603.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 150
  • 1447768886365.jpg
    1447768886365.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 119
Quinny tez sa fajne, ale juz duzo drozsze, ciekawa jestem czy naprawde takie dobre czy tylko za firme sie dopłaca? Ja sie napaliłam na ten biały stelaz i nie chce innego ;-)
 
Beemik są dobre. Miałam przy córce i bardzo go lubię.
Ten co mam to stary model, bratowa naszukała się go dla mnie.
Najnowsze modele są na białym stelażu; ) :)
 
Niania mi się nie przyda bo mam małe mieszkanie ale mąż chce kupić monitor oddechu. Znalazłam właśnie super zestaw Tommee Tipee i jest tam monitor oddechu i niania w zestawie... i chyba to kupię, niania niech leży jak coś
 
reklama
Moja kumpela kupiła kamerke że w telefonie widziała i słuchać mogła i mówić do dziecka fajna sprawa bo jak wyjechaliśmy na weekend a syn miał ok 8 miesięcy to siedziała z nami przy ogniuchu i zaglądała na niego
 
Do góry