Mój ginekolog chcial wszystko leczyć Wit D wiec wiesz...Nie komentowałam , ale za studia chyba przeplacają![]()
![Woman facepalming :woman_facepalming: 🤦♀️](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f926-2640.png)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Mój ginekolog chcial wszystko leczyć Wit D wiec wiesz...Nie komentowałam , ale za studia chyba przeplacają![]()
Jezu, biedny maluszekRsv to straszne gowno..koleżanka ostatnio z synkiem 10 miesięcy leżała dwa tygodnie w szpitalu, nie mogli wyleczyć., mały wpół żywy.
U nas kest tak.Maz mowi Misia daj buziaka tacie,przytul soe do tatka.Ona nie wzruszona,wiwc maz idzie i daje buzi.Jest awantura,skrzenie ze jak to tatko mogl ja tak potraktowac caluja.No skandal.Po czym ja przytulam i caluje Moske i jest gitCzyli u ciebie też będzie wesoło. Trzymam kciuki za zdrowe psychicznie święta
.
Nie chce nic krakać ale Kajtek jest ostatnio taki jakby grzeczniejszy czy cuś. Coś mi tu śmierdzi
Dziś mi zrobil noski noski... Byłoby super gdyby nie miał kataru![]()
inhalacje z nebudose hialuronic/woda morska do nosa -> odciaganie -> w zeszlym tyg mial nasivin kids i super katar zszedl ale poszedl do zlobka i teraz ma krople z antybiotykiem bo ma podobno bakterie w nosie (floxal).zakupiłam takie zamykacze do szafek na magnes.
Polecam.
A.co macie na katar ?
Kajtek usypia Twoja czujnosc przed buntem dwulatkaCzyli u ciebie też będzie wesoło. Trzymam kciuki za zdrowe psychicznie święta
.
Nie chce nic krakać ale Kajtek jest ostatnio taki jakby grzeczniejszy czy cuś. Coś mi tu śmierdzi
Dziś mi zrobil noski noski... Byłoby super gdyby nie miał kataru![]()
Masakra.Kajtek usypia Twoja czujnosc przed buntem dwulatkaAlbo kuma, ze Mikolaj/Gwiazdor czy cos tam patrzy wiec jedt grzeczny do 25.12, a potem zacznie sie akcja
U nas aktualizacja- grypa z 39,5C co 4h u mlodszej, a u starszej jelitowka.
J P R D L![]()
Moje niegdy nie miały kataru ani temperatury od ząbkowania. Wiem że są zwolennicy tych teorii. Raczej ząbkowanie wiąże się ze stanem zapalnym w buzi co może mieć wpływ na mniejszą odporność choroby. Moje pediatry nigdy nie zrzucały kataru czy gorączki na ząbkowanie.No ciekawa teoria. Lekarzem nie jestem ale to dziwne ze prawie każde ząbkujące dziecko ma katar i podniesiona temperaturę... I to taki zbieg okoliczności?
W przedszkolu u córki covid i rsv.Rsv to straszne gowno..koleżanka ostatnio z synkiem 10 miesięcy leżała dwa tygodnie w szpitalu, nie mogli wyleczyć., mały wpół żywy.