reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, jestem po pierwszych prenatalnych (z pappa i plgf) i wszystko jest idealnie ❤️ tym razem doktorek nie zalecał badań genetycznych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam zablokowana obawami, że teraz coś będzie nie tak.
Lekarz mega pochwalił młodego (tak, "z dużą dozą prawdopodobieństwa" chłopiec teraz będzie 💙) za współpracę i mnie za super widoczność! Byłam w szoku, bo ja nie z tych chudych, raczej taka szczupła/ średnia.
Łożysko na tylnej ścianie macicy, więc super w kontekście mojego wcześniejszego cc.
 

Załączniki

  • IMG_20230309_120424.jpg
    IMG_20230309_120424.jpg
    820,6 KB · Wyświetleń: 40
Dziewczyny, jestem po pierwszych prenatalnych (z pappa i plgf) i wszystko jest idealnie ❤️ tym razem doktorek nie zalecał badań genetycznych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam zablokowana obawami, że teraz coś będzie nie tak.
Lekarz mega pochwalił młodego (tak, "z dużą dozą prawdopodobieństwa" chłopiec teraz będzie 💙) za współpracę i mnie za super widoczność! Byłam w szoku, bo ja nie z tych chudych, raczej taka szczupła/ średnia.
Łożysko na tylnej ścianie macicy, więc super w kontekście mojego wcześniejszego cc.
Gratulacje💙 piękny chłopunio!!!
 
Aż się popłakałam 🙈🙈🙈😢😢😢😢 ah te hormony ciążowe 🙈🙈🙈🙈 zwalam na nie , żeby nie było .... A w głębi duszy to tęsknota za moją ukochaną babcia 😢😢😢 mimo że już jej nie ma ponad 6 lat to ja tęsknię dalej tak samo mocno 😢😢😢😢

Eh.... 🙈🙈🙈🙈 Stara a głupia ... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈🙈
też myślałam że w ciąży wszystko mnie tłumaczy ale uwierz po porodzie miałam dopiero pier..olniecie sama siebie się bałam 😂
 
Ach jakue cudne male stopki🥰🥰
To prawda,ja z jednej strony ciesze sie ze Misia juz taka kumata ale jak spojrze na zdjecia to tesknie za takim malutkim cudakiem.I patrzac na corcie i na te male ciuszki nie moge sobie juz umiejscowic ze moja juz prawie 2latka bula kiedys tak8m okruszkiem😪
mi szkoda odkładać te ciuszki jak wiozłam je do domu rodziców żeby na górze sobie pochować bo wiadomo w bloku to nie mam pola do popisu to prawie płakałam 😂wiem że ona w nie nawet ręki nie włosy ale tak żal 🤷
 
To moze drugie Ci wynagrodzi ten czas😄
Moje dziecko jest pogodne, zero kolek, placzu, spi je i smieje sie… i tak od urodzenia dotąd… jak nie byc w euforii? 💕💕💕
nie chwali się tu takimi rzeczami 😂bo zaraz zaczarują i ja z @Kasiekt specjalistki od odczarowania będziemy musiały wkroczyć do akcji z obrzędami 😁śmieje się oczywiście bo moja Werka też z tych pogodnych 😁
 
reklama
ogromne gratulacje 💙 rzadko tu jestem więc nie jestem na bieżąco ale cieszę się bardzo ,że masz już swojego maluszka ! Dużo zdrówka dla Was 😘 łap te wszystkie chwile z nim takim okruszkiem garściami ...te dzieciaczki tak strasznie szybko rosną ...Szymek dziś 6mcy skończył i już tęsknię za nim takim maluszkiem 🤷
Napewno najpiękniejsze pół roku ❤️u nas już 10 miesięcy 🤦
 
Do góry